Chrobak rozstał się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki poinformowała o zmianie trenera. Ze stanowiskiem pożegnał się Krzysztof Chrobak. Na razie ma go zastąpić Mateusz Dudek, który po rozstaniu z akademią MKS-u Polonia Warszawa pracował w Pogoni jako asystent.

Mateusz Dudek

W najbliższym spotkaniu Dudek poprowadzi Pogoń przy bezpośrednim wsparciu Sebastiana Przyrowskiego oraz Damiana Skwarka.

Dudek to wychowanek Polonii ’87, który całą juniorską karierę spędził przy K6 zdobywając na jej koniec srebrny medal Mistrzostw Polski.

Następnie trenował od pierwszego treningu do zakończenia wieku juniorskiego rocznik 2003 (m.in. Krzysztof Koton, Jakub Wyszkowski, czy Dawid Keller).

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Chrobak rozstał się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

    1. Trener Chrobak zrobił u nich wspaniałą robotę. Ichniejsi tzw działacze byli przekonani, że bez większych pieniędzy i wzmocnień spokojnie pograją w II lidze. Ale to tak nie działa. Syndrom Legionovii – awans i szybki spadek – w sumie w ten sam sposób i z podobną filozofią.

      II liga to dużo za wysoko dla nich. Jedynie Chrobak pasował na ten poziom. Teraz już nikt.

Dodaj komentarz