Wygrana z Avią na koniec przygotowań

Na koniec zimowych przygotowań piłkarze Polonii wygrali z Avią Świdnik 4:0. Zespoły zagrały regularne 90 minut, po których spotkały się na 30-minutową „dogrywkę”.

Marcin Kluska

26.02.2022 r.
Avia Świdnik – Polonia 0:4 (0:1, 0:3)
bramki: Marcin Kluska 27, Adam Pazio 48, Rafał Parobczyk 73, Junior Radziński 118

Polonia: Michał Brudnicki (77. Dariusz Krzysztofek) – Eryk Mikołajewski (60. Filip Arak), Szymon Jarosz (60. Rafał Kiczuk), Tomasz Wełna (91. Kacper Górski) – Adam Pazio (77. Jakub Wyszkowski), Krzysztof Koton (60. Damian Mosiejko), Łukasz Piątek (91. Dawid Keller), Piotr Marciniec (91. Junior Radziński), Marcin Pieńkowski (60. Wiktor Niewiarowski) – Marcin Kluska (60. Rafał Parobczyk), Krystian Pieczara (60. Patryk Paczuk).

8 thoughts on “Wygrana z Avią na koniec przygotowań

1. Hahaha.

Sędziemu nie mówmy, że u nas takie zasady bo w protokole uwzględni.

1. Wynik chyba całkiem dobry. Odpuśćmy tych napastników, wygrali całkiem wysoko , nie ma kontuzji , czekamy na 5 marca. Nie pompujemy balonika , wstrzymujemy się z krytyką. Po pierwszym meczu będziemy mądrzejsi. Nie straciliśmy bramki i to jest chyba największy plus.

2. A mnie cieszy kolejna bramka w kolejnym sparingu Juniora. Oby za tydzień pierwsza bramka w lidze w tym sezonie. Przypomnę, że w ubiegłym roku ostatnie 5 meczów w lidze i 5 bramek a więc był na wznoszącej. Ale oczywiście napastnicy mogą wogóle nic nie strzelać jeżeli ma być awans. 😉