W Bełchatowie „gaszą światło”?

Niedawno wspominaliśmy o zespołach, które mogą spaść w tym sezonie z II ligi. Jednym z nich był GKS Bełchatów, który najprawdopododobniej nie przystąpi do rundy wiosennej.

Piotr Kosiorowski, Patryk Rachwał, sędzia Paweł Kantor

Większość ogólnopolskich portali spisała klub z Bełchatowa na straty. Trener „Torfiarzy” Kamil Socha na twitterze stwierdził, że:

Klub twierdzi, że nie ma funduszy na pensje dla zawodników. Może to mała szansa dla Polonii, która mogłaby pozyskać jednego lub dwóch II-ligowców. W Bełchatowie gra m.in. Szymon Lewicki, który był w kręgu zainteresowań Polonii, Jewhen Radionow (kiedyś Ursus) czy expoloniści: Kamil Niewiadomski i Rafał Kujawa. Piłkarze dostali „wolną rękę” na poszukiwanie nowych klubów:

Jak sądzicie? Będą posiłki z Bełchatowa?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “W Bełchatowie „gaszą światło”?

  1. Jak rozumiem to, że u nas nie został to po części i decyzja trenera Smalca. Więc raczej nie ma tematu.
   Ale mam jakieś takie wrażenie, że Chrobak zrobił by z niego pożytek przynajmniej taki jak z Hałasa, z Marcinho zresztą też by zrobił pożytek.. ale to tylko gdybanie.

  1. Przewijał, przewijał… Zagrał nawet w naszych barwach w jednym ze sparingów, bodajże z ówczesnym Dolcanem Ząbki. Ale teraz to raczej cień tamtego zawodnika

 1. Nie ma już czasu brac od nich kogokolwiek. Moze chociaz dograją rundę juniorami, spadną sportowo.
  Za pół roku w naszej grupie będzie BARDZO trudno o awans.
  ALBO TERAZ awansujemy albo Nitot za rok sie wycofa (bo zobaczy jakie będa koszty).

Dodaj komentarz