Rezerwy lepsze od młodej Escoli Varsovia

Piąty sparing i piąta wygrana Polonii II. Dzisiaj druga drużyna „Czarnych Koszul” wygrała 5:2 z Escolą Varsovia U-19.

W pierwszej połowie polonistom nie szło i w efekcie rywale wygrywali po 45 minutach 2:0, ale w drugiej części wszystko wróciło na właściwe tory.

20.02.2022 r.
Polonia II – Escola Varsovia U-19 5:2 (0:2)
bramki: Jakub Olesiński 49, Kacper Wasilewski 54, Olaf Bartkiewicz 75, Krystian Pękul 82, Kacper Koterwas 86

Polonia II: Bartosz Ziółko (46. Antoni Borkiewicz) – Wojciech Korcz, Jakub Szyszkowski, Kacper Żakowski (46. Jan Parafianowicz) – Maciej Czabaj (70. Olaf Bartkiewicz), Kacper Koterwas, Jakub Olesiński, Kamil Świerczek, Patryk Baran (75. Krzysztof Dąbrowski) – Kacper Wasilewski (70. Krystian Pękul), Olaf Bartkiewicz (46. Bartosz Kowalik)