Polonia Ole! nr 1 (76) styczeń 2022

Ukazał się pierwszy, styczniowy numer czasopisma „Polonia Ole”, a w nim warto przeczytać m.in. wywiad z prezesem Gregoire’m Nitot’em (dużo czytania), zapoznać się ze sprawą budowy boiska na terenie szkoły przy ul. Ciasnej.

W styczniowym numerze znajdzie je także rozmowy z trenerami MKS-u Adamem Chmielewskim i Michałem Libichem oraz poznać także „białe plamy z historii klubu”, czyli kiedy urodził się Artur Marczewski, piłkarz Polonii i reprezentant drużyny Polski z pierwszego meczu w 1921 r.

Już dzisiaj zobaczcie miesięcznik tutaj.

Author: Sowa-EG

W kilku słowach. Wielbiciel węgierskiego wina (szczególnie Tokaju) oraz budapesztańskiej secesji. z sentymentem odwiedzający Lwów i Wilno. Niegardzący polskim piwem z niewielkich, niezależnych browarów (kraft). Próbujący swoich sił w domowym browarnictwie pod marką "Ukryta Sowa". :-)

2 thoughts on “Polonia Ole! nr 1 (76) styczeń 2022

  1. Bardzo ciekawy wywiad z Prezesem i rosadne odpowiedzi Presezsa.
    Wyglada na to ze puki misto sie nie okresli konkretnie Prezes niezainwestuje to powaznych pieniedzy gwararujacych awans poniewaz co potem…..jak sie uda z dzisiejszym budrzetem to ok jak nie to przeznacza tyle ile uwazam zeby miec swoj klub ale nie spalic wszystkich pieniedzy przeznaczonych na dluzsza zabawe. .a jezeli miasto podejmie konkretne decyzje dajace rozwinac skrzydla dopiero wtedy majac konkrety w reku Prezes odkreci kurek z kasa w innym przypadku nie chce sytuacji ze w extraklasie bedzie bankrutem wydojonym przez miasto…i tu mu sie nie dziwie …na razie ma fan ,zlapal bakcyla i chce pomoc ale nie jest szalencem ktory zaufa miastu na slowo szczegolnie wiedzac jak Polonia byla traktowana przez miasto w ostatnim dziesiecioleciu nawet gdy byla na szczycie extraklasy.
    Podziwiam takich ludzi jak Nitot ze wogle pruboje wydaje wlasne pieniadze a beton /wladze Sa dalej betonem i tylko czekaja zeby facet zrezygnowal i wczesniej czy pozniej swego…oby nie ..nie miesci mi sie to w glowie dlaczego to robia…

  2. Ja nie wiem czy w ogóle jest szansa że na K6 powstanie stadion. Szybciej by Nitot znalazł prywatną działkę w Warszawie na obrzeżach i tam postawił stadion bez oglądania się na miasto .
    To jest tylko przeciąganie sprawy, miasto tylko włoży 10 mln w projekt i nikt nie wejdzie w PPP.

Dodaj komentarz