Polonia straci Marcinho?

Piłkarze przebywają obecnie na urlopach. Nasz jedyny obcokrajowiec Marcinho wyjechał obecnie do Brazylii. Z informacji jakie do nas dotarły wynika, że pomocnika możemy wiosną w czarnym trykocie już nie zobaczyć. 

Márcio Marcinho da Silva

Marcinho nie miał dobrej jesieni. Nie wystąpił ani razu w całym spotkaniu Polonii, najczęściej wchodąc z ławki rezerowych (na 13 spotkań jedenastokrotnie był „jokerem”). Brazylijczyk nie był w stanie wskoczyć do pierwszego składu i sporo czasu spędza „terminując” w rezerwach. Widmo ewentualnego rozstania może być poważne, gdyż w klubie szukają nowego napastnika, który zapewni „Czarnym Koszulom” awans do II ligi.

Marcinho do tej pory zagrał w 30 meczach Polonii, w których zdobył 4 gole.

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

7 thoughts on “Polonia straci Marcinho?

 1. Szkoda chłopaka.
  Uważam, że nie dostał prawdziwej szansy i trener mu nie zaufał a wręcz ostentacyjnie go dołował zamiast budować (wpuszczanie na ogony (78-80 minuta to są ogony), z Legionovią wpuszczenie Górskiego na atak zamiast Marcinho to już był maksymalny prztyczek. Byłem na Legionovii i widziałem jego zrezygnowaną minę kiedy schodził z rozgrzewki na ławkę).

  Jak od zawsze piszę był trochę też ofiarą nowego systemu.
  Ale nie został potraktowany do końca fair bo Pieczara w wielu meczach grał dramat a mimo to wychodził w 1 składzie i bywał długo na boisku.

  Być może nie obronił się sportowo, tego nie wiem. Może był zbyt słaby. Ale mnie ciężko w to uwierzyć bo miał dobrą rundę gdy do nas trafił i widziałem co potrafi.

  1. Masz rację, ja się tylko zastanawiam co robi na liście płac Parobczyk. Więcej jest kontuzjowany niż gra . Szklany piłkarz. Dla mnie do pożegnania.

  2. Tyle, że Brazol pozasportowo nabroił. Parobczyk jest jak Terlecki – więcej w niego wiary niż pożytku.

 2. Nie znam sprawy. Nabroił, bo nie grał czy nie grał, bo nabroił?
  Nic go oczywiście nie tłumaczy, ale dobrze byłoby wiedzieć, bo moim zdaniem jego potencjał nie został wykorzystany przez Smalca.

Dodaj komentarz