Dwóch polonistów w jedenastce kolejki

Tygodnik „Piłka Nożna” wyróżnił Łukasza Piątka i Jakuba Wyszkowskiego umieszczając zawodników „Czarnych Koszul” w najlepszej jedenastce XIX kolejki III ligi.

Jakub Wyszkowski

Piątek i Wyszkowski wpisali się na listę strzelców w miniony piątek, w którym  podopieczni Rafała Smalca pokonali przy Konwiktorskiej drużynę Wissy Szczuczyn 2:0.

Jedenastka XIX kolejki tygodnika „Piłka Nożna”: Marcin Wieczerzak (GKS Wikielec) – Nikodem Niski (Legia II), Aleksander Ślęzak (ŁKS II Łódź), Michał Wrześniewski (Broń Radom) – Jakub Wyszkowski (Polonia Warszawa), Łukasz Piątek (Polonia Warszawa), Rui Gomes (Legia II), Dawid Jaracz (Błonianka Błonie), Patryk Kamiński (Ursus Warszawa) – Marcin Kacela (KS Kutno), Artur Amroziński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)

źródło: własne / Tygodnik Piłka Nożna

Author: Robe6

2 thoughts on “Dwóch polonistów w jedenastce kolejki

 1. Czy dziennikarze tygodnika Piłka Nożna oglądają wszystkie mecze III ligi grupy I w pełnym wymiarze by móc ustalać 11-tkę kolejki? Czy wszystkie mecze naszej ligi mają video relację? A może wysyłają po jednym dziennikarzu na każdy mecz? 😉 Siedzą w redakcji i szyją takie zapełniacze na podstawie statystyk… Po latach w formie anegdot opowiadają żurnaliści jak pisali relację z meczu na podstawie czyjejś relacji tekstowej po portugalsku. Ba, artykuł na pierwszą stronę PS jak to np. Mielcarski strzelił w słupek w lidze portugalskiej. A meczu nikt wtedy nie widział. Podobnie jest z takimi 11-kami kolejki III ligi.

  1. Widzisz, to jest kolejna legenda III ligi. Taki jej koloryt.
   Ale nawet jakby ci dziennikarze jeździli na wszystkie mecze i je oglądali to czy byłoby można im uwierzyć w to co napiszą ?
   Redakcja nie wyśle fachowca dajmy na to do Wikielca, a początkujący student, który zgodzi się na wyjazd ma wiedzę jak żaba o pieprzu.
   Ale, nie odbierajmy radości wyróżnionym

Dodaj komentarz