Polonia – Unia Skierniewice dopiero na wiosnę?

Po ciężkim spotkaniu z Legionovią Legionowo poloniści zagrają z Wissą Szczuczyn. Jesienią zaplanowana jest też jednak kolejka z rundy rewanżowej. Poloniści zagrają na początek rewanży z Unią Skierniewice. Nie wiadomo jednak czy to spotkanie odbędzie się w tym roku.

Krystian Pieczara, Patryk Paczuk

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że oba kluby chętnie skorzystałyby z możliwości rozegrania tego spotkania w późniejszym terminie. Na rozegranie spotkania mocno nalegają władze związkowe.

Decyzja w sprawie powinna pojawić się w tym tygodniu…

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

10 thoughts on “Polonia – Unia Skierniewice dopiero na wiosnę?

 1. Jestesmy na 4 miejscu na 4 poziomie rozgrywkowym z 5 pkt straty do lidera ….klub ktory chce awansowac jest w sytuacji ze przegrana ze Skierniewicami zamyka nam szanse nadzieji na wiosne …..rezerwy jak dostaja posilki z jedynki to przegrywaja badz remisuja …kto tych zawodnikow nasciagal do klubu powinien sam po cichu wycofac sie a jak nie to Prezes powinien tym osobom podziekowac…ale Prezes chwali tych ludzi i wypowiada sie ze dobrych ma zawodnikow i narybek tez wiec ja niewiem jak on chce awasowac…tu po sezonie glowy z tulowiem powinny leciec inaczej …oby nie.
  Czy naprawde tylko kibice widzieli i widza co sie dzieje…..
  Janiu prosze jusz nie pisz jakich to gladiatorow mamy i napastnicy po 30 bramek beda strzelac …chyba ze treningi uwzgledniles.

  1. Nie spodziewałbym się żadnej rewolucji kadrowej w przerwie, raczej wymiana 2,3 zawodników

  2. Wymiana 3 zawodników z pierwszej 11-tki to wymiana ~25% składu, a więc rewolucja. Zakładam „wymianę” z pierwszego składu. Wymiana tylko ławki byłaby bez sensu jeżeli Francuz ma jeszcze inwestować w awans.

 2. W ostatnich 8 sezonach (po usunięciu Polonii z ekstraklasy) bilans pierwszych meczów na wiosnę to: 2-3-3, bramki 7-7.

  Wprawdzie tylko raz graliśmy u siebie (co jest dziwne, że aż 7 razy zaczynaliśmy rundę wiosenną od wyjazdu), ale to i tak nie tłumaczy słabego bilansu. Do tego nie wygraliśmy premierowego wiosennego meczu w ostatnich 3 latach.

  2020/21 – przegrana z Pogonią G.(w)
  2019/20 – remis z Ursusem (w)
  2018/19 – remis z Victorią S. (w)
  2017/18 – wygrana z Huraganem M. (w)
  2016/17 – wygrana ze Stalą S. W. (w)
  2015/16 – przegrana z Pelikanem (w)
  2014/15 – przegrana z Wartą Sieeradz (d)
  2013/14 – remis z Bugiem W. (w)

  Na 90minut.pl jest już zmiana terminu meczu na 5 marca, godz 17:00 czyli raczej klepnięte. W ten oto sposób po 7 latach pierwszy mecz na wiosnę będzie w końcu na K6.

 3. Mieli zaczynać rundę 19.03 gdy inni zaczynają 12.03 to skrócili przerwę zimową o 2 tygodnie ustawiając mecz na 5.03.

  Jednocześnie zafundowali dziwny cykl budujący formę: 1. Przerwa zimowa 2. Pierwszy mecz od razu bardzo ważny na tydzień przed wszystkimi 3. Dwutygodniowa przerwa bo w I kolejce wiosennej Polonia pauzuje gdy inni grają 4. Rozpoczęcie docelowej cotygodniowej ligowej młócki.

  Naprawdę do tego dążyli? Po to była ta zmiana?

  Mam złe wspomnienia związane z meczem z Grodziskiem w marcu 2021. Wtedy pierwszy mecz w d… i sezon pozamiatany.

 4. Też jakoś jednak nie czuję tej zmiany. Jakby nie mówić złapaliśmy falę punktową a Unia złapała zadyszkę (?) i czekałaby na mecz z nami 2 tygodnie bez gry co mogłoby ją dodatkowo wybić z rytmu.

  Ja bym jednak wolał grać zwłaszcza, że pierwsze mecze nam raczej nie wychodzą.
  Lepsze jest wrogiem dobrego.

Dodaj komentarz