Śmiglewski z dwoma trafieniami w meczu z Czechami

W sobotę reprezentacja Polski do lat 17 rozgrywała mecz z Czechami w ramach turnieju towarzyskiego Football Federations Friendly Week. Polacy wygrali 3:0, a dwie bramki zdobył napastnik MKS-u Polonia Warszawa – Kacper Śmiglewski.

Kacper Śmiglewski

Śmiglewski spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych i wszedł na boisko w 45 minucie przy wyniku 0:0 i już 3 minuty później wpisał się na listę strzelców. Nie było to jedyne trafienie „Śmigła” – wychowanek Polonii strzelił także gola na 3:0 w 77 minucie spotkania.

Już w poniedziałek przed Kacprem kolejna szansa na zwiększenie dorobku bramkowego w biało-czerwonych barwach. Kadra u-17 rozegra w Hiszpanii mecz z Norwegią.

W minionym tygodniu Śmiglewski zadebiutował w zespole seniorskim MKS Polonia Warszawa w rozgrywkach ligi okręgowej.

Author: Rusherfly