Przypominamy o zbiórce kibicowskiej na 110-lecie Polonii

19 listopada 2021 r. zbliża się wielkimi krokami! Na ten moment grupie „Ultras Enigma” udało się zebrać 5.546,00 zł z potrzebnych 12.000,00 zł. Wpłat dokonało 82 osoby. Możecie wesprzeć. Szczegóły w rozwinięciu niusa.

Enigma twierdzi, że nikt nie będzie żałował wpłaconych pieniędzy.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

65 thoughts on “Przypominamy o zbiórce kibicowskiej na 110-lecie Polonii

  1. To może skończył mu się pakiet internetu i mama nie chce dać piątaka na doładowanie 😉

  2. Stoimy z Jackiem – Emerytem69 i naszym przyjacielem pod Legionovią. żadnego kolesia ani grupy nie ma.
   Celowo pisze ja, co na tej stronie się nie udzielam od lat, żeby nie było że Jacek cos kręci. Nic to, poczekamy jeszcze chwilę i włazimy razem z Romkiem Smogorzewskim.

 1. To jest właśnie hipokryzja, debilizm i priorytety niedorozwojów: Na spalenie dla gówniarzy na race i inne kretynizmy 5500 pln, na schronisko dla zwierzaków 500.
  Dałem sporo na Józefów, jako ja i jako moja firma.
  Nigdy nie dam grosza na spalenie przez dzieci-piromanów.
  Ten Klub musi paść. Nie ma prawa istnieć.

  1. Ból dupy będziesz miał 19.11..

   Co Ty możesz wiedzieć o naszym działaniu, jak wiedzę czerpiesz z Internetu.

   Liczę na Twój komentarz 19.11, mądralo.

  1. Ich Troje to było w 2000 jak Mistrza wzięliśmy. A po każdej bramce leciało w tamtych czasach „a wszystko to, bo ciebie kocham”. Ale skąd możesz to wiedzieć…

 2. Nie odpowiedziałeś na pytanie. Krytykować i wyzywać łatwo. Przedstaw o krynico mądrości Twój plan na idealne obchody 110-lecia Polonii. Ale merytorycznie.

  Ps. Jestem na K6 od 30 lat stary tetryku.

 3. Emeryt69
  Przecież zbiórka jest dobrowolna, nie chcesz nie dajesz.
  Dziękuję że wsparłeś zwierzaki a nie SWÓJ PONOĆ UKOCHANY KLUB KTÓREMU KIBICUJESZ OD KILKUDZIESIĘCIU LAT. Nakarmiłeś swoje ego ? Oczywiście lubię zwierzaki ale 70 % społeczeństwa nie powinno ich hodować bo nie mają ku temu warunków i nie potrafią po nich sprzątać. Sam miałem tylko świnkę morską i dużo się trzeba było ją pielęgnować (własnie mi zdechła, a długo walczyliśmy i wszyscy w rodzinie po niej płakali; nie będziemy mieli kolejnej, za dużo przywiązania).

  Nie mierz proszę kibiców liczbą lat od kiedy przychodzą . Bo Ty i ja niedługo może umrzemy a Ci młodzi pozostaną. A że inaczej kibicują niz Ty ? Mnie też to nie zawsze się podoba. ALE SĄ , przychodzą. Tak Ci fajnie, że Polonię nazywają klubem wspieranym przez dziadków i emerytów ?
  Nawet jezeli Ci dziadkowie są bogaci to i tak nie udźwigną prowadzenia Polonii wyżej niż 3 liga. Tak Ci przyjemnie oglądać Polonię w 3 lidze skoro pamiętasz rok 2000 i czasy JW ? No i jak to się skończyło ?
  A ta kwota 12 000 zł aż tak Cię boli ? Myslisz że za tyle pieniedzy uda się zorganizować nie wiadomo co ? Na pewno nie będą to tylko te race których nie lubisz (ja też nie).
  A ICh Troje to perspektywy czasu okrutny chłam i badziew. Już chyba wolę ten pseudo rap i hip hop puszczany czasem z głośników.
  Ja się cieszę, że obchody są, przyjdę, zeżrę tę kiełbachę i popiję cienkim piwem (TY możesz świętować w super restauracji, stać Cię na to, mnie nie).
  Proszę , nie siej niepotrzebnego fermentu NIE MA NAS TYSIĘCY a jeszcze się głupio kłócimy w dość gównianej sprawie.
  Szacunek dla Ciebie za wspieranie Polonii od wielu lat ale nie kreuj się na wszechwiedzącego mędrca. Już tu takich było że ho, ho . A efekty jak widać mizerne.

  1. 2000 rok to nie czasy JW. Mędrcu wszechwiedzący.

   Nie mam nic do obchodów. Ale zamiast spalić kasę, lepiej np. robić zrzute dla gracza miesiąca czy w inny sposób motywować chłopaków.

   BTW. Ja stary? No raczej nie koniecznie. Po prostu na Polonię chodzę odkąd… chodzę.
   Mój nick to zasługa przyjaciół, bo na emeryturę przeszedłem zaraz po 30-tece i tak mnie nazywają. Nie, nie byłem psem ani inna zarazą. Stwierdziliśmy z żoną że szkoda czasu i życia na pracę. Mam jakieś tam interesy ale zajmuje się tym max 5 godzin w tygodniu.

 4. Moja przyjaciółka prowadzi hotel dla kotów jako wolontariusz (nie zarabia na tym kasy) w ramach jednej z fundacji. Często wydaje prywatną kasę na żarcie i operacje zerwanych ścięgien i innych kontuzji i sterylizację. Słucham jej argumentów, rozumiem jej miłość do tych zwierząt.

  Ale…

  koty oficjalnie uznane są za inwazyjny gatunek. Jest ich 3 razy więcej niż psów. W Polsce jest ok 6 mln kotów. Na świecie 500 mln kotów.

  W Stanach Zjednoczonych zdziczałych kotów oceniono na 70-100 mln. Wyliczono również, że co roku zabijają one od 1,3 do 4 mld ptaków i od 6,3 do 22,3 mld drobnych ssaków. Robią to często nie by przeżyć, ale dla podtrzymania instynktu czyli tak jakby dla rozrywki.

  Słuchałem ostatnio wywiadu z dyrektorem wrocławskiego ZOO. Poruszał temat „disnejlendyzacji” świata czyli próby ratowania przez ludzi każdego zwierzęcia, również takiego, który zjada gatunki, które są zagrożone albo którego populacja jest za duża i jest zagrożeniem dla równowagi ekosystemu.

  Zaczynam mieć wątpliwości czy pomaganie bezdomnym kotkom jest ostatecznie dobre dla świata. Np. w Anglii policzono, że za 30% śmieci w populacji wróbla odpowiada kot domowy.

  Dzisiaj ginie wiele kociaków, ale gdyby je wszystkie uratować to… kotów na świecie nie byłoby 500 mln tylko kilka razy więcej… 3 mld? A potem 10 mld itd.

  I jakich innych zwierząt by przez to nie było jakby ekosystem został zaburzony.

  Ale… jak tu nie ratować tak biednie wyglądających futrzaków.

  Sam jestem „produktem” disnejlendyzacji, ale co raz częściej widzę, że takie podejście jest nielogiczne i po części jest zagrożeniem dla innych zwierząt. Emocje vs logika.

  1. ale jeśli elementem ogarniania tych kotów jest sterylizacja to kotek sobie dożyje swoich dni we względnym komforcie i szczęściu i potem się już nie rozmnoży, brzmi to logicznie i humanitarnie.
   A w tym co piszesz masz swoje racje. W UK aktywiści ratowali swego czasu norki i nutrie z farm futszarskich. Po wypuszczeniu tych zwierzaków na wolność stały się one zagrożeniem dla tamtejszego ekosystemu i teraz trzeba to dziadostwo tępić by ratować inne, lokalne gatunki. Więc czasem dobre intencje prowadzą do nieszczęścia.

 5. Śmiać mi się chce z Twoich postów Emerycie.

  „Ten Klub musi paść, nie ma prawa istnieć”.
  Ty jesteś normalny?

  Wyśmiewasz ludzi którzy coś robią, kibicują, organizują. Nazywasz ich głupią dzieciarnią?

  A Ty kim kur** jesteś?
  Połowie osób na tym forum już groziłeś, że ich znajdziesz, że ich zaatakujesz, pobijesz, dasz w ryj?
  Nie Ty tu jesteś największym oszołomem i dzieciakiem?
  Po co grozisz Friqowi? Po co chciałbyś do niego jechać?
  Grozisz mu bo odpisał na Twój komentarz?

  Ogarnij się bo siejesz tylko zamęt albo zrób coś produktywnego dla Polonii.

  P.S. Nadal czekam na Twoje 2 wysokobudżetowe transfery, zbliża się przerwa i otwarcie okienka transferowego.

  1. Chuj w bijam w ciebie i twoje pierdolenie rucham cie w ryj szmato.
   Nikomu nigdy nie groziłem szmato. Alkoholik janiu mi ubliżał, nawet mu nie zajebałem. Ten chuj wyzywa mnie od tetryków – chetnie podjade żeby mi to w oczy powiedział, o ile bedzie lala miałą odwagę. BP na 99% spierdoli jak tylko mnie zobaczy.

   Kim ja jestem? BOGIEM. Mogę wszystko i robię co mi się podoba, nie pasu to się powieś.

   I jeszcze raz: Rucham cie w ryj

  2. Mam taką zasadę, że nie wchodzę w dalsze dyskusje z osobami chorymi psychicznie i w tym wypadku też będę się tego trzymał.

   Żałuję, że wcześniej zabrałem głos bo ludzie musieli potem być świadkiem tego co powyżej.

 6. Emerycie69,
  A co jest złego dla Ciebie w słowie „tetryk”?

  Tetryk czyli maruda, zrzęda, osoba zrzędliwa i zgryźliwa. Narzekająca. Taki Smerf maruda.

  Często krytykujesz, narzekasz. Oczywiście w słowie tetryk zawarta jest geneza narzekania. A jest nią wiek narzekającego. Oczywiście nie tylko wiek biologiczny, ale chodzi o nastawienie do świata. Można być w sile wieku biologicznego, ale patrzeć przez okulary starca. Czuć się jak starzec. Sam siebie nazywasz emerytem, albo jak tłumaczysz: inni nazwali Ciebie emerytem, ale tak się to Tobie spodobało, że nam się tu przedstawiasz jako emeryt. Czyli jakoś pasuje Ci ta ksywka. Taki emeryt co już nic nie musi, krytykuje z góry innych. Stawia siebie w pozycji mędrca z długą siwą brodą. I jak się do Ciebie zwróciłem: stary tetryku to chciałeś bym do Ciebie podjechał byś wymierzył mi karę. Nazwij się następnym razem „młodzieniaszek17” i przestań narzekać i tryskaj radością to nikt się do Ciebie nie zwróci per stary tetryku. Naprawdę co Cię tak zaskoczyło w nazewnictwie skoro sam chcesz być tak postrzegany. Przecież nie zwróciłem się do Ciebie per „geriatryku” żebyś w realu udowadniał mi swoją witalność, ale „tetryku” czyli ktoś komu ciągle się wiele nie podoba i stawia się jako osoba starsza od innych, bardziej doświadczona. To są te niuanse semantyczne. Tetryk to nie geriatryk.

  Ps. Wciąż nie przedstawiłeś w szczegółach planu jak kibice piłki nożnej powinni świętować „x” lecie swojego ukochanego klubu tak żebyśmy mogli merytorycznie i bez emocji porównać Twoją ofertę z ofertą Enigmy. Może być w 5 punktach. Podziel się jaki musiałby być plan żebyście Ty i Twoja firma dokonali wpłaty na obchody 110-lecia Polonii.

 7. @Elektryk69
  Nie wyzywam, ale używam synonimu wobec tego jak się Ty nazwałeś i jaką postawę postanowiłeś sam prezentować. Sam stworzyłeś na DS postać zrzędliwego emeryta czyli w skrócie tetryka.

  Jak chcesz na kimś dokonać gwałtu swoim przyrodzeniem to na książce pt „Słownik synonimów języka polskiego” i pretensje miej do tej książki albo do siebie, że taką wirtualną postać stworzyłeś jak narzekający wciąż Emeryt69. Ja się nazwałem w necie friqiem czyli freak’iem czyli dziwakiem. Jak napiszesz do mnie: Ty dziwaku to ja nie będę Ciebie ciągał po Warszawie by udowodnić Ci w realu, że dziwiakiem nie jestem. Trochę jestem. Słowo harcerza, że się nie obrażę tak jak Ty bo to są synonimy i ja rozumiem, że w ramach jednego języka są różne słowa o podobnym znaczeniu.

  Ps. O raju, wyszło na to, że to ja Ciebie pouczam zamiast Ty mnie. Żeby uczeń nauczyciela… Coś nam nie wyszło w tym dialogu jak to sobie zaplanowałeś.

 8. wow :O taka dyskusja i beze mnie?
  można? można!
  młokos Marcin88 mnie wywołał – przecież już pisałem w poprzednim artykule na ten temat ale komentarze zostały usunięte. spodziewam się że te też zaraz podzielą ten los więc po co nadaremnie mam strzępić ozorem?
  oczywiście rację ma Emeryt i ja o tym piszę od dawna – ani złotówki na race, „piro”, polityczne flagi, „goszczenie” zgód itd.
  radźcie sobie sami z kasą – zróbcie jakiś biznes
  a jak nie umiecie to zawsze możecie handlować narkotykami jak koledzy z legii, którym tak usilnie staracie się zaimponować 🙂
  buziaki

  1. Przekonamy się 19.11,
   Każdy może wyjść przecież wyjść z jakąś inicjatywą…
   Do roboty.

 9. o, i jeszcze jedno:
  święte oburzenie bo Emeryt klnie, wyzywa i proponuje swym oponentom bitkę
  a jednocześnie kiedy krytykuję śpiewanie na trybunach „zapierdolę chuja, łeb mu się zabuja…”, „ole ola ola legia to kurwa dupę jebana”, „radomiak radom chuj w dupę jebanym dziadom” i innych ordynarnych i uwłaczających wszelkiej inteligencji „piosenek” to słyszę że jestem pizda i że to część kibicowania 🙂
  bądźcie konsekwentni chłopcy

  1. @Maca

   Skojarzyło Ci się wyzywanie kibiców innej drużyny z wyzywaniem kibica Polonii przez kibica Polonii???? I z grożeniem gwałtem seksualnym kibica Polonii wobec innych kibiców Polonii?

   Emeryt69 proponuje spotkanie i grozi gwałtem za to, że inny Polonista odniósł się do wpisu?

   To jest dla Ciebie to samo??????

   To odwrócę logikę. Ty Maca tak nie lubisz wulgarności na trybunach a bronisz Emeryta69 – faceta który, gdy nie może dogadać się z drugim facetem to grozi mu gwałtem seksualnym i w tej sprawie chce się spotykać na mieście. By spróbować go zgwałcić. Bronisz faceta, który twierdzi, że jest jednocześnie Bogiem i gwałcicielem (nie jak tak twierdzę, ale Emeryt69 tak się przedstawia – ale połączenie… ) . Tu Ci przekleństwa przeszkadzają, a tu bronisz takich rzeczy (?)

   Ps. Redakcjo, czy istnieje wogóle techniczna możliwość banów? Są jakieś granice. To jest jakiś rynsztok.

  2. Kto proponuje napierdalanie, daj mi inka? Bo na pewno nie ja. Ja proponuję prosto: Taki kurwa kozak jesteś zza klawiatury? To zapraszam, powiedz mi to w ryj. A dla dziewczynek z forum to równoznaczne z wybiciem kilku siekaczy. Baardzo zabawne. DLatego(tu się powtórzę) Chuj wbijam w te stronę i idę sobie. Polonia to w sumie nie mój klub odkąd na Kamiennej chuj jakiś jebnął „precz z komuna” bo jakoś precz z faszyzmem to mu nie po drodze. A cwele piszący o gwałcie? No to już jest para kurwa moja, Określenie „wbijam chuj” czy rucham cie w ryj” to zwykłą obelga. Nie jestem pedałem jak ty, ja ci gały nie podam, nie proś nawet.

 10. W ramach rozluźnienia – mam pomysł : oddzielne Forum dla Maca i Emeryt69.
  Jak my 19.11.2021 usiądziemy razem na trybunach i jeszcze będziemy razem świętować? Toż to będzie zadyma jak w 2013 . Swoją drogą – ten wizerunek wciąż na nas ciąży jak nie wiem co . I chyba nic nie robimy aby go zmienić. To dlatego tkwimy w 3 lidze.

 11. no widzisz Enigma
  skoro robicie coś co ma być inne niż dotychczas – miłe dla oka, bez chamstwa i bez narażania klubu na kary finansowe
  to dlaczego o tym po prostu nie napiszecie w ogłoszeniu o zbiórce?
  a zamiast tego promujecie ją zdjęciami małpoluda w pasiaku, zadymionym pięknym miastem moim i racami na stadionie?
  przysięgam że na taką zbiórkę bym wpłacił 🙂
  buziaki

 12. Ja was, chłopaki, nie rozumiem. Po co wy sobie to robicie? Piłka nożna ma swoją specyfikę, swoją estetykę, swoje formy kibicowania i świętowania. Tak było odkąd piłka istnieje, i tak będzie dalej. Jeśli wam to nie pasuje, to przecież nie ma obowiązku brania w tym udziału, możecie zacząć zamiast tego chodzić na mecze tenisa ziemnego albo, czy ja wiem, grać na klarnecie. Oszczędzicie sobie frustracji.

 13. Dla mnie Emeryt69 się skończył gdyż nie rozumie że komuna zabiła więcej ludzi niż faszyzm. Z tym że robiła to sprytniej czego nie zauważył Emeryt69. A jakby co to Cwks wszytko zawdzięcza komunie więc się lepiej tam przenieś. Chciałbym widzieć czy dorobiłes się w czasach komuny czy jednak w innym systemie. Czy Ty Emeryt69 znasz w ogóle historię? Ciekawe po której stronie stałeś w 1989 ?
  I ty się nazywasz Polonistą ? Zastanów się co mówisz.

  1. Haha, kolejny historyk z youtuba i trybun spod znaku 'precz z komuna’
   Idz chłopie zapisz się na jakieś kółko historyczne, a od Polonii i piłki nożnej się odwal

  2. ZA takie słowa w Niemczech dostałbys z bomby trzy lata,. W faszystowskiej Polsce jak na razie masz prawo pisac te bzdury. W 89 rozpoczynałem studia w NYC.

  1. ZA lewacką ciotę widzimy się. Parówo. Jeśli nie zdążę na mecz(samolot nie ode mnie zalezy) zapraszam o 17 jestem na Kredytowej, mam mam knajpę i do dyspozycji. Gołe łapy ale jak fikniesz to fleki lecą. Do jutra.

  1. Spoko jest, wracam przez CDG zamiast przez AMS także patrz w te miejsce jak bedziesz w Legionowie, Mnie poznasz łątwo, od butów po czapkę wszystko Armani. Kolezków twoich też sie nie pekąm, bedzie ze mna Albert S. więc jakby sie który wtrącił to sie ze św Piotrusiem przywita.
   Do jutra prawiczku.

  2. Wylądowałem na Okęciu. Jeszcze w samolocie ale to chwila. 10.45 jestem przed stadionem w Legionowie. Biały AMG obok ja. Niecałe 2m wzrostu. Czarna kurtka Armani, dres Armani buty i czapka też. Poznasz. Wrazie co to Alberta ryj znasz z TV. Jak Cie nie będzie to jesteś największą pipą świata i kaczyńsynem.

 14. Fiu, fiu, fiu… co tu się wyprawia… chwilkę nie byłem A tu taka rewolucja… Zgredziku odpuść sobie tego przygłupa… szkoda energii… jest to zwykły prostak i zakompleksiony gówniarz, który podaje się za wielkiego biznesmena a tak naprawdę to chudy patyczak, który nawet na piwo i kiełbasę nie ma… kłamał tu i siał zamęt bardzo długo dopóki udowodniłem mu że wypisuje również na portalu Legia.com… chcial mnie za to pobic na K6, ale nawet nie podszedł chodź wie kim jestem… szkoda czasu… jak to mówił mój dziadek: nie ruszaj gówna, bo śmierdzi… już się cieszymy z rodziną na obchody … wszystkiego dobrego przyjaciele…

  1. Tykle razy mogłem ci dziadu wjebac, a odpuszczałem. Tym razem za kłamstwa które znowu o mnie napisałeś, sytuacja będzie diametralnie inna. I chuj kładę.

  1. Fajnie cykorze, bardzo fajnie. Mecz w Legionowie o 13, a ja miałem jak Nejman sterczeć na Polonii?
   Zabraklo ci jaj i tyle. Ale spokojnie, jestem z Wojtkiem NYC i Albercikiem, czekamy na Romka Smogorzewskiego i jesteśmy. Nie bedę robił dymu przy prezydencie Legionowa, mimo że to kumpel. Ale jestem do dyspozycji. Wal jak w dym. Kozaku.

 15. Emeryt69 Albo jesteś kretynem, który nie rozumie prostego przekazu, albo co bardziej prawdopodobne zwykłym tchórzem, który udaje kretyna. Jest też opcja choroby psychicznej, sądząc po twoich postach. Najprawdopodobniej jesteś jednak tylko zwykłym legijnym trolem, który sieje zamęt na tym forum, nie wiedzieć czemu jeszcze nie zbanowanym. O 10.45 miała być zbiórka pod Polonią na wyjazd do Legionowa, a ty głąbie szukasz dziedzińca klubowego pod stadionem Legionowii, niezły mózg z ciebie.

  1. Zawsze jeżdżę na mecze z kumplem i wiele razy pisano o tym na forum. Logicznym… a z resztą. Jestem na stadionie

 16. … ja juz nie moge na to patrzec… emeryt jaki ty jestes glupi, posrany, arogantny, wygumowany, DEBIL… wypisujesz takie sraczki… nikt w to nie wiezy… po co pytam… PO CO TU PISZESZ… zabieraj sie z armanim do sulejowka i zamknij juz RYJ… kretynie, debilu – bajkopisarzu…

  1. Ty kurwo alkoholiku. Tym razem przesadziłaś. Chuj, najwyżej pojde siedzieć ale tego Ci kurwo nie daruje. @Kwikster napisz alkoholikowi który z nas pisze tu dłużej i czy to ta sama osoba. Ja jestem u siebie w knajpie, mam 10 minut w dowolne miejsce Warszawy. Mow kurwo gdzie i za ile. A jak nie, to po meczu pojadę za tobą kurwo. Przesadziłaś pojaczko

 17. Emeryt, wyluzuj 🙂
  Chłopców gdzie winni byli być nie było.
  Woleli w tym czasie pstrykać sobie fotki na starówce i zasłaniać się zakazem – mimo że do Legionowa to i na piechotę by się przy odrobinie chęci doszło

  1. @Maca ja na tych frajerów kładę ziobro. Ale nie będzie mi taki alkoholik jak janiu obrażał i kłamał na mój temat. Ta obciągaczka z wc na Centralnym mysli że jest bezkarna. Była, bo tu nie było w co napierdalać. Ale teraz też nie dostanie wpierdol. Naszczę mu do ryja. I film do netu.

 18. Dobrały się dwa pedały emeryt69 i maca. Czytaliście komunikat Legionowi, że żadna zorganizowana grupa kibiców Polonii nie zostanie wpuszczona na stadion? Policja nie dopuściłaby kibiców nawet w okolice stadionu, tylko zblokowała już na dworcu. Emeryt69 miał się ze mną spotkać o godz.10.45 pod Polonią, żebyśmy wyjaśnili sobie pewne sprawy w cztery oczy. Udał głupa i czekał rzekomo o 10.45 pod stadionem Legionovii razem z niejakim zbokiem Smogorzewskim, w momencie kiedy mecz był o 13.00, a zbiórka kibiców pod Polonią o 10.45 właśnie. Zwykła ciota i tyle w temacie.

  1. Sam jesteś pedał.
   Ja jakoś do Legionowa dotarłem
   I widziałem też sporo innych Polonistow, niektórzy nawet z dziećmi i szalikami – jakoś mieli odwagę
   Trzeba było trochę ruszyć głową skoro tzw. zorganizowane grupy dostały bana
   Ale wygodniej przecież obrażać się na 'pseudodzialaczy’ jak zwykle i nic nie ryzykując obejrzeć mecz przed tv

  2. Bardzo mi przykro ale Roman Smogorzewski, prezydent miasta Legionowa przeczytał twoją wypowiedź. Oczekuj spokojnie pozwu.
   Przynajmniej będziemy się mogli spotkać w Sądzie. Będizesz mógł sobie pokozaczyć.

  3. Nazywam się Jacek Derivas, czy mogę prosić o powtórzenie tego co napisałeś pod moim adresem?
   Będę bardzo wdzięczny.

  1. To nie elegancja, to norma. Nie mam teraz kontaktu ale wiem że Albercik mi se dwa zdjecia zrobił, to wrzucę Ci jak masz ochotę.

 19. Na boga zablokujcie tego debila !!! Co Ty ćpasz łajzo, że takie rzeczy wymyślasz … podejdź na K6 to ci wybije te mądrości z pobsranej łepetyny ty idioto skończony… jeszcze napisz, że z premierem Kaczyńskim, na obiedzie po meczu byłeś…. albo z Tottim na pizzę do Mediolanu poleciałeś… nie mam słów…

  1. Ze śmieciem kaczyńskim nie mam zdjęcia. Ale mam za to z największym i najwspanialszym człowiekiem naszych czasów, Wladimirem Władimirowiczem Putinem. I tylko my dwaj jesteśmy na tej fotce. Rok 2002 hotel Sheraton w Warszawie.

Dodaj komentarz