Wyszkowski wraca. Dłuższa przerwa Kiczuka

Klub poinformował o stanie zdrowotnym kilku zawodników, których nie mogliśmy oglądać w ostatnim czasie. Radosną informacją jest to, że zdrowy jest już Jakub Wyszkowski. Wychowanek „Czarnych Koszul” w sobotnim meczu z Pelikanem Łowicz (3:1) zagrał pierwszy raz od siedmiu miesięcy.

Grzegorz Wojdyga, Jakub Wyszkowski, Patryk Paczuk, Rafał Kujawa

Wyszkowski zaliczył też w weekend dobre spotkanie w zespole rezerw, który rozbił KS Łomianki (8:1). Wedle raportu „Wyszku” jest zdrowy i pozostaje do dyspozycji trenera Rafała Smalca.

Dłuższa przerwa czeka Rafała Kiczuka. Obrońca „Czarnych Koszul” podczas meczu z Pelikanem, bez kontaktu z rywalem upadł na boisko i w doliczonym czasie gry musiał opuścić boisko z pomocą kolegów z zespołu. Ustalono, że doszło do zerwania przyczepu przywodziciela uda.

Szybciej do gry może wrócić Krzysztof Koton, który nieszczęśliwie podczas jednego z treningów doznał urazu mięśnia łydki. Wedle zapewnień „oficjalnej” najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wróci już do treningów.

Nadal rehabilitację przechodzi Rafał Parobczyk, który podczas meczu z KS-em Kutno (0:0) naderwał więzadła w kolanie. Przed pomocnikiem jeszcze około trzy tygodnie przerwy, zawodnik jest w trakcie rehabilitacji.

Źródło: Polonia Warszawa S.A.

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

6 thoughts on “Wyszkowski wraca. Dłuższa przerwa Kiczuka

    1. Trudno przewidzieć, z Mamrami Jarosz nie przekonał, prędzej Górskiego widzę, no i przy absencji Mikołajewskiego pozostaje problem młodzieżowca, może Chojczak jako LŚO chociaż to dość ryzykowne

Dodaj komentarz