Zapisy na wyjazd na mecz Broń Radom – Polonia

Grupa „Ultras Enigma” zaprasza na wyjazd! Jedziemy razem autokarem na ligowy mecz do Radomia na Broń. Jest to pierwszy organizowany wyjazd od dawna, dlatego mamy nadzieję że chętnych nie zabraknie.

Polonia Warszawa on tour

Cena wyjazdu autokar+bilet wynosi 55 zł.

Zapisy u nas na priv [link].

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Zapisy na wyjazd na mecz Broń Radom – Polonia

 1. Nie mam konta na Facebooku 🙁 da się jakoś inaczej zapisać?

  I przy okazji – Broń to już nie jest chyba nasza zgoda? Ale co zamiast tego? Kosa, układ, kosa z użyciem sprzętu, kosa bez sprzętu, quasi-kosa, wróg wroga, przyjaciel przyjaciela, wróg przyjaciela, przyjaciel wroga, neutralność z dozwolonym piciem, neutralność bez dozwolonego picia, ale z konsumpcją?

 2. Hahaha.

  @Marcin_88,
  a jesteś z sektora A? 🙂

  Bo jak nie to wiesz… Maca na to nie pójdzie. Wg Macy/a sektor A musi jechać osobnym autokarem, inną trasą o innej porze i jeszcze kibice Polonii muszą dostać od Broni dwa osobne sektory gości na stadionie – najlepiej z innym wejściem.

  Skąd Maca wie co cały sektor A chce? To proste: bo wszyscy z sektora A myślą tak jak myśli Maca.

  1. Najlepiej utworzyć sektor dedykowany wyłącznie Macy. I rzeczywiście niech jedzie osobnym autokarem, inna trasa, o innej porze, a najlepiej na jeszcze inny mecz, do innego miasta, wtedy wszyscy będą zadowoleni 😉

Dodaj komentarz