Józefovia przerywa zwycięską serię rezerw Polonii

Polonia II po serii trzech zwycięstw musiała uznać wyższość zespołu Józefovii Józefów. Rywale ograli rezerwistów na „Saharze” mimo dość sporych posiłków z pierwszego zespołu.

Jan Balawejder

22.09.2021
Polonia II – Józefovia Józefów 0:3 (0:2)

Polonia II: Jan Balawejder – Szymon Jarosz, Kacper Górski, Filip Kapela – Wojciech Korcz Ż, Wojciech Chojczak (60. Kacper Koterwas Ż), Dawid Keller Ż, Kacper Roguski (75. Kacper Żakowski), Bartłomiej Grzybowski Ż (60. Igor Wysocki) – Kacper Wasilewski, Marcinho (60. Olaf Bartkiewicz)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Józefovia przerywa zwycięską serię rezerw Polonii

    1. Ja tam się swoich błędów nie wstydzę, bo każdy ma prawo je popełniać 😉 Ważne, żeby je szybko prostować, a to nam w kooperacji wyszło sprawnie 🙂

  1. Rezerwy Polonii zagrały bardzo słaby mecz, a o tzw. wzmocnieniach nie mówmy. Pierwsza bramka dla gości to szkolny błąd Balawajdera, Górski słaby jak cała obrona, mnóstwo niecelnych podań, złych zagrań. Ciężko się to oglądało.

    1. Balewajder od zawsze lubi popełniać głupie błędy, nie wiem co widzieli w nim w Suwałkach, ale mam nadzieje ze nie bedzie czestym bywalcem w pierwszy składzie Polonii.

  2. Szkoda bo po reorganizacji lig na Mazowszu tyko dwie druzyny zostaja na 6 poziomie rozgrywkowym reszta leci do 7 ligi …a wzmocnienia z jedynki to sa chyba oslabieniem tej druzyny i to jusz nie pierszy raz …ten kto robil selekcje tych zawodnikow powinien poniesc kare…
    Mnie martwi to ze praktycznie w jedynce nie ma zmieninkow dla pierwszej jedenastki a sezon jest dlugi obysmy za to nie zaplacili.

Dodaj komentarz