Pucharowe zmagania polonistów

W środku tygodnia największym wydarzeniem będzie środowe spotkanie Polonii z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Nie można jednak zapominać o kolejnej fazie warszawskiej edycji Pucharu Polski.

Oskar Kania

Inter Warszawa – MKS Polonia Warszawa, wtorek 21:00; Kobyłka

Jako pierwsi do boju ruszą rozpędzeni seniorzy MKS-u, który poprzednią fazę przeszli walkowerem. Polonia zmierzy się na wyjeździe z czwartą drużyną B-klasy – Interem Warszawa. Nie ma co ukrywać, „Czarne Koszule” będą zdecydowanym faworytem.

MKS Polonia Warszawa (u-17) – KS Łomianki, środa 16:30, Sahara

Znacznie cięższe zadanie czeka drugą drużynę, reprezentującą MKS – zespół u-17. Poloniści, którzy również w poprzedniej rundzie nie wyszli na boisku, zagrają z KS-em Łomianki. Rywal z 9 pkt. w 4 meczach, zajmuje 2 miejsce w lidze okręgowej.

Józefovia II Józefów – Polonia II Warszawa, wtorek 18:30, Józefów

Polonia II jako jedyna musiała wychodzić na boisko w III rundzie warszawskiej edycji Pucharu Polski. „Czarne Koszule” bez większych kłopotów pokonały lidera A-klasy – LKS Osuchów. W środę poloniści zmierzą się z kolejnym przedstawicielem A-klasy, Józefovią II Józefów. Rywal po 4 kolejkach ma 0 pkt, więc Polonia II będzie murowanym faworytem.

Author: muchomor

Dodaj komentarz