Rezerwy mimo wsparcia uległy KTS-owi Weszło

Bardzo wolno rozkręcają się rezerwy Polonii. Po remisie z SRT Halinów (2:2) uległy wczoraj na „Saharze” KTS-owi Weszło 3:4. Piłkarzom Macieja Wesołowskiego nie pomogły posiłki z pierwszego zespołu.

Márcio Marcinho da Silva

22.08.2021
Polonia II – KTS Weszło Warszawa 3:4 (0:2)
bramki: Marcinho 52 (k), Filip Kapela 61 i 67

Polonia II: Bartosz Ziółko – Jakub Olesiński (80. Bartłomiej Grzybowski), Kacper Górski, Jakub Szyszkowski (46. Filip Kapela) – Wojciech Korcz, Kacper Roguski (46. Dawid Keller), Rafał Parobczyk Ż, Krzysztof Koton, Wojciech Chojczak (46. Patryk Baran Ż) – Junior Radziński (60. Maciej Czabaj), Marcinho (60. Kacper Wasilewski Ż)

 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Rezerwy mimo wsparcia uległy KTS-owi Weszło

  1. Na koniec ubieglego sezonu myslalem ze rezerwy powalcza w tym sezonie o 4 lige …potem nastapila rewolucja w skladzie i MZPN postanowil ze z okregowki tylko 1 i 2 druzyna uzyska awans do 5 ligi …czwarta poza zasiegiem….myslalem ze 5 liga to takie minimum a tu w dwoch meczach druzyna wzmocniona zawodnikami jedynki zdobywa 1 pkt …..
    Pisalem jusz ze swiadczy to o selekcji zawodnikow z jedynki z miejsc 13/20…i mam obawy ze niemamy lawy w jedynce…pozatym ci zawodnicy nieradza sobie z amatorami ktorxy maja brzuszki i albo trenuja 2 razy w tygodniu albo w cale tylko przychodza na mecze okregowki …cos tu niedziala ..bez zaplecza na odpowiednim poziomie nie bedzie silnej jedynki…myslalem ze klub chce awansu rezerw do jak najwyzszej ligi zeby mlodzi mieli mozliwosc ogrywac sie na odpowiednim poziomie …a tu duzy zawod mnie spotkal na poczatku rozgrywek …mam nadzieje ze Mks bardziej powaznie podejdzie to rozgrywek okregowki.

Dodaj komentarz