Kosikowski z szansami na grę w meczu 110-lecia Polonii

Polonia zagra w ostatniej kolejce jesiennej z beniaminkiem III ligi, Wissą Szczuczyn. Mecz zaplanowany jest na weekend 20/21 listopada 2021 r.

Przy K6 w tym okresie może jednak dojść do spotkania w piątek, dokładnie 110 lat od pierwszego historycznego meczu „Czarnych Koszul” z Koroną Warszawa.

W związku z tym natrafiliśmy na ciekawą informację transferową dotyczącą naszego rywala ze Szczuczyna. Do drużyny Wissy dołączył Michał Kosikowski, który w przeszłości grał w zespołach młodzieżowych akademii MKS Polonia Warszawa.

Kosikowski w poprzednim sezonie grał w rezerwach Jagiellonii Białystok. Przeciwko „Czarnym Koszulom” zagrał w poprzednim sezonie dwukrotnie. Odwiedził K6 w kwietniu. Wtedy Poloniści ograli wtedy „Jagę” II 3:0. Za drugim razem, na terenie Jagiellonii też skończyło się zwycięstwem Polonii, tym razem 2:0.

Jan Goliński, Michał Kosikowski

Łącznie Kosikowskiemu w poprzednim sezonie udało się uzbierać całkiem przyzwoite statystyki. W swoim debiutanckim sezonie w III lidze rozegrał 17 ligowych spotkań, w których zdobył 4 gole.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz