Wszołek wspomina Polonię w Kickerze

Po dwóch latach spędzonych w zespole z ul. Łazienkowskiej 3, Paweł Wszołek ponownie zdecydował się spróbować swoich sił za granicą, decydując się na transfer do siódmej drużyny ubiegłego sezonu Bundesligi – Unionu Berlin.

Portal sport.tvp.pl zacytował wczoraj najciekawsze fragmenty wywiadu, jakiego były napastnik „Czarnych Koszul” udzielił dla niemieckiego magazynu „Kicker”.

Oprócz kwestii związanych m.in z kulisami odejścia z Legii, wychowanek Wisły Tczew nawiązał również do swojego ostatniego sezonu spędzonego przy K6… – Sytuacja w Polonii była bardzo trudna. Klub został sprzedany. To był bałagan. Miałem 20 lat i przyjechały setki menedżerów, bo wiedzieli, że klub nie będzie już startował w pierwszej, ale w czwartej lidze. Nowy właściciel chciał zarobić, zimą powinienem zostać sprzedany. Ale nie wiedziałem komu zaufać, więc postanowiłem zakończyć sezon i wyjechać latem. To była najlepsza decyzja. Grałem w znajomym otoczeniu przez kolejne sześć miesięcy, a także rozegrałem swój pierwszy mecz międzynarodowy.

Całość artykułu dotyczącego byłego reprezentanta Polski, znajdziecie na portalu sport.tvp.pl [link]

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

Dodaj komentarz