Halo Poloniści! Kibicowska mobilizacja karnetowa!

Już w najbliższych dniach Polonia Warszawa S.A. rozpocznie sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022.  Dzięki współpracy z klubem bilety i karnety będą dużo tańsze niż w poprzednim sezonie.

Wszyscy wiemy jak ważny będzie dla naszego klubu nadchodzący sezon, dlatego klub i wszyscy kibice, od samego początku, cała POLONIA musi mieć jeden cel – AWANS!

Właśnie z tego powodu ogłaszamy mobilizację karnetową! W tym sezonie musimy być 12 zawodnikiem.

Klub ze sprzedażą ruszy już wkrótce, my jednak, jako społeczność polonijna, prosimy o powstrzymanie się z zakupem karnetów, aż do oficjalnego startu, który ogłoszą fanpejdże kibicowskie, a będzie to 2 dni po rozpoczęciu sprzedaży karnetowej przez klub!

Akcja pt. „Ładuj, cel, pal!” uda się tylko dzięki Wam, dzięki wszystkim Czarnym Sercom!

Jak pokazało głosowanie w budżecie obywatelskim, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! To się opłaca! Dla posiadaczy karnetów cena za jeden mecz to niecałe 17 zł.

Uwaga! W przypadku rozgrywania spotkań bez publiczności, każdy posiadacz karnetu otrzyma nieodpłatny dostęp do relacji video z domowych spotkań Polonii.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Halo Poloniści! Kibicowska mobilizacja karnetowa!

  1. Później raczej nic się nie stanie, z tego wynika żeby tylko się nie spieszyć

  2. Stawiam, ze chodzi o umocnienie pozycji środowisk kibicowskich w negocjacjach z klubem. Jeżeli po ogłoszeniu mobilizacji sprzedaż wystrzeli, kibice bedą używali argumentu z nakręceniem sprzedaży aby zarząd traktował ich poważnie.

 1. Ciekawe jakie będą rodzaje karnetów, gdyba tak ten z parkingiem był za 500 zł …..
  A może będziemy wpłacac np. do 10 % więcej np. dla znanych nam młodziaków, których nie stać na karnet ale BĘDĄ NA 100% PRZYCHODZIC na mecze. Może jakas loteria karnetów na pierwszym meczu . No musimy mieć marketing. W sumie sporo czasu do pierwszego meczu na K6 przez tą pauzę 15.08 (a to był bardzo dobry termin) . Czekam informacji z klubu.

 2. Nie rozumiem dlaczego zakup karnetu ma nastąpić po dwóch dniach i po ogłoszeniu przez fanpejdże kibicowskie?
  Czemu ma to służyć i co udowodnić?

  Na wstępie jest napisane „Dzięki współpracy z klubem bilety i karnety będą dużo tańsze niż w poprzednim sezonie.”
  To jest współpraca czy udowadnianie czegoś? I czego?

 3. Nie ogarniam dlaczego mam nie kupowac karnetu tylko czekać na sygnał?
  Warto żeby ktoś to wyjaśnił.
  @Newbojkot Co do parkingu, to szczerze polecam dla bezpieczeństwa, znając poczucie humoru naszych przyjaciół z Żyrardowa i Sochaczewa, parować na podziemnym parkingu hotelowym.

  1. Emeryt 69
   Masz rację , samochód mam wyjątkowo słaby ale chodzic 1 km czasem mi sie nie chce,.

Dodaj komentarz