Wieńce i małe kółko na 110-lecie Polonii

Klub na swoich kanałach społecznościowych pochwalił się grafiką na 110-lecie. Z opisu wynika, iż została ona przygotowana specjalnie na 110-lecie Polonii. Czy ta nowinka spodoba się fanom „Czarnych Koszul”?

W tym szczególnym, jubileuszowym roku chcemy jeszcze bardziej podkreślić, jak ważna jest dla nas historia i ludzie, którzy tworzyli nasz klub – dlatego w sezonie 2021/2022 będziemy stosować specjalny emblemat nawiązujący do obchodów 110-lecia – czytamy w komunikacie na „oficjałce”.

Kształt mocno akcentuje rocznicę, niemniej w związku z poprzednią modyfikacją herbu i zamknięciu go w kole z nazwą klubu i datą założenia ciekawie może wyglądać kwestia umieszczenia go na koszulkach. Czy wyszczególnione liście przy zmniejszonym herbie nie zaburzą charakteru naszego logo?

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Wieńce i małe kółko na 110-lecie Polonii

  1. Jak ja to widzę. Przygotuj kampanię nowego produktu jakim jest koszulka i przed wypuszczeniem torpeduj sprzedaż poprzez zaniedbanie w kwestii estetyki herbu. Herb, w formie zaprezentowanej na fb, będzie na koszulkach za pewne za mały, do tego mamy dwa gryzące się odcienie czarnego i efekt wklejenia opony w grafikę z wieńcami. Ja tego nie rozumiem.
    Mam nadzieję że skoryguje to ktoś na dniach…

Dodaj komentarz