Kibicowska mobilizacja karnetowa na sezon 2021/22

Już wkrótce nastąpi sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022. We współpracy z klubem udało się ustalić ceny karnetów, które zadowolą każdego. Karnety i bilety będą tańsze niż w poprzednim sezonie.

Nadchodzący sezon będzie ważny dla klubu jak i naszej społeczności, dlatego grupy kibicowskie jak i Polonijna społeczność prowadzić będzie mobilizację karnetową.

Już wkrótce opublikowany zostanie wspólny komunikat środowisk Polonijnych odnośnie kibicowskiej akcji karnetowej.
Mamy nadzieję że nam zaufacie i cała mobilizacja osiągnie zamierzony efekt.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Kibicowska mobilizacja karnetowa na sezon 2021/22

  1. Świetna informacja, mam nadzieję, że ceny rzeczywiście trochę spadną . W zasadzie nie tyle mi by chodziło o obniżkę cen ale o jakies bonusy do karnetów – np. rabat na wyszynk, na transmisje meczów wyjazdowych, na koszulki meczowe itp. Bilety jednorazowe – inna bajka, np. dla osób przychodzących pierwszy raz , dla rodzin, dla dzieci ceny specjalne itp.
    Kibic karnetowy powinien być traktowany z większym szacunkiem, wszak od razu wywala około 500 zł na klub. Pokazuje, że wierzy w ten klub niezależnie co się zdarzy.

Dodaj komentarz