Polonia sprawdza młodego Bykowskiego i Kellera

Za nami pierwszy sparing Polonii. Trener Rafał Smalec w konfrontacji z Avią Świdnik (2:3) postawił na młodzież. Pojawiło się czterech młodych zawodników.

Dawid Keller

W zespole „Czarnych Koszul” zagrali wychowankowie akademii MKS-u Polonia Warszawa: Dawid Keller (ostatnio testowany w klubach ekstraklasy i Koronie Kielce) i Jakub Szyszkowski oraz zawodnik rezerw Konrada Rowickiego.

Poza nimi, co potwierdza powyższe zdjęcie, zagrał pomocnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Marcel Bykowski. Syn Macieja Bykowskiego, byłego napastnika Polonii, mistrza Polski z 2000 r. w minionym sezonie III ligi zagrał w 16 spotkaniach Świtu i zdobył jedną bramkę. To dość dobry wynik zważywszy na fakt, że młody Bykowski ma zaledwie 16 lat.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Polonia sprawdza młodego Bykowskiego i Kellera

  1. Dawid Dzięgielewski były skrzydłowy Unii Skierniewice, który był przymierzany do naszej drużyny i odmówił, ma zostać piłkarzem rezerw Legii. I znamy więc powód tej odmowy. Również Arkadiuszem Ciachem napastnikiem Świtu N.D.M. jest zainteresowana Legia II. To nie są dla nas dobre wieści.

  2. No i się potwierdza, że do nas trudno ściągnąć lepszego zawodnika. Nawet z tej Unii Skierniewice nie chcą do nas przyjść. Znowu CWKS chce abyśmy my nie awansowali. Każdy może byle nie my.

  3. Weźcie pod uwagę że dla rezerw CWKS 3 liga to za niski poziom i chcą awansować. Śląsk II grając młodzieżą prawie załapał się do baraży o 1 ligę, a Lech II gra od dawna w 2 lidze.

  4. Biorą bramkostrzelnych piłkarzy. Jak na naszą ligę to oni są niezawodni i się sprawdzają. Niemniej uważam, że nasze transfery Kluski, Pieczary i Pieńkowskiego też są bardzo dobre. Marcin Kluska już w pierwszym sparingu pokazał swój strzelecki potencjał. Pozostałe nasze transfery, to raczej melodia przyszłości. Chyba, że któryś z młodych niesamowicie zabłyśnie. W każdym razie nie trzeba się bać rywali, tylko ich bić. To jedyna skuteczna droga.

  5. Młodego Bykowskiego widziałem kilka razy w akcji i patrzyłem z zazdrością ale i smutkiem, że zapewne zaraz poleci gdzieś daleko. A tu taka pozytywna niespodzianka. Chłopak ma doskonały przegląd pola.

Dodaj komentarz