Polonia sprawdza młodego Bykowskiego i Kellera

Za nami pierwszy sparing Polonii. Trener Rafał Smalec w konfrontacji z Avią Świdnik (2:3) postawił na młodzież. Pojawiło się czterech młodych zawodników.

Dawid Keller

W zespole „Czarnych Koszul” zagrali wychowankowie akademii MKS-u Polonia Warszawa: Dawid Keller (ostatnio testowany w klubach ekstraklasy i Koronie Kielce) i Jakub Szyszkowski oraz zawodnik rezerw Konrada Rowickiego.

Poza nimi, co potwierdza powyższe zdjęcie, zagrał pomocnik Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Marcel Bykowski. Syn Macieja Bykowskiego, byłego napastnika Polonii, mistrza Polski z 2000 r. w minionym sezonie III ligi zagrał w 16 spotkaniach Świtu i zdobył jedną bramkę. To dość dobry wynik zważywszy na fakt, że młody Bykowski ma zaledwie 16 lat.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Polonia sprawdza młodego Bykowskiego i Kellera

  1. Dawid Dzięgielewski były skrzydłowy Unii Skierniewice, który był przymierzany do naszej drużyny i odmówił, ma zostać piłkarzem rezerw Legii. I znamy więc powód tej odmowy. Również Arkadiuszem Ciachem napastnikiem Świtu N.D.M. jest zainteresowana Legia II. To nie są dla nas dobre wieści.

  2. Biorą bramkostrzelnych piłkarzy. Jak na naszą ligę to oni są niezawodni i się sprawdzają. Niemniej uważam, że nasze transfery Kluski, Pieczary i Pieńkowskiego też są bardzo dobre. Marcin Kluska już w pierwszym sparingu pokazał swój strzelecki potencjał. Pozostałe nasze transfery, to raczej melodia przyszłości. Chyba, że któryś z młodych niesamowicie zabłyśnie. W każdym razie nie trzeba się bać rywali, tylko ich bić. To jedyna skuteczna droga.

  3. Młodego Bykowskiego widziałem kilka razy w akcji i patrzyłem z zazdrością ale i smutkiem, że zapewne zaraz poleci gdzieś daleko. A tu taka pozytywna niespodzianka. Chłopak ma doskonały przegląd pola.

Dodaj komentarz