Kiczuk – nowy obrońca w Polonii

Od nowego sezonu zawodnikiem Polonii Warszawa będzie Rafał Kiczuk. Grający na pozycji obrońcy 23 – letni zawodnik jest wychowankiem Sokół Sokółka.

W ostatnim sezonie występował w Wiśle Puławy, z którą wywalczył awans do II ligi.

Szukaliśmy na pozycję środkowego obrońcy zawodnika agresywnego, nieustępliwego, grającego dobrze w powietrzu. Rafał idealnie wpisuje się w ten profil. (…) Mam nadzieję, że stanie się silnym punktem naszego zespołu – zaznaczył dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Piotr Kosiorowski.

Author: Sowa-EG

W kilku słowach. Wielbiciel węgierskiego wina (szczególnie Tokaju) oraz budapesztańskiej secesji. z sentymentem odwiedzający Lwów i Wilno. Niegardzący polskim piwem z niewielkich, niezależnych browarów (kraft). Próbujący swoich sił w domowym browarnictwie pod marką "Ukryta Sowa". :-)

3 thoughts on “Kiczuk – nowy obrońca w Polonii

  1. Spojrzałem na występy w Puławach i….. to chyba uzupełnienie składu rozumiem że cały czas szukamy środkowego obrońcy a może się mylę … oby . szkoda że nie udało się przekonać Chorosia…

  2. Witamy w Polonii Warszawa. Życzymy zdrowia i sukcesów oraz pokazania swoich walorów na boisku. Gratuluję decyzji o przyjściu do naszego klubu. Myślę, że będzie dobrze. Brawo za odwagę.

  3. „Szukaliśmy na pozycję środkowego obrońcy zawodnika agresywnego, nieustępliwego, grającego dobrze w powietrzu. Rafał idealnie wpisuje się w ten profil.”
    Trzymam za słowo. marzy mi się „polonijne DNA”.

Dodaj komentarz