Goliński na testach w GKS-ie Bełchatów

Jan Goliński po rozstaniu z Polonią pojawił się na testach w II-ligowym zespole GKS-u Bełchatów. Goliński na K6 trafił z rezerw Legii 2 lata temu.

Jan Goliński

W tym czasie rozegrał 38 spotkań w III lidze, z czego 25 w minionym sezonie.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Goliński na testach w GKS-ie Bełchatów

  1. GKS Bełchatów pierwszy kandydat do spadku. Na starcie minus cztery punkty za zaległości finansowe. Nie płacą zawodnikom. Ci co tam idą to desperaci z 3 ligi, którzy myślą, że jak zagrają jeden sezon w 2 lidze, to już w niej zagoszczą na stałe. A przez cały rok na utrzymaniu rodziców, bo z GKS-u grosza nie uwidzą. Może będzie pierwsza wypłata na zachętę.

  2. Wiesz, zawsze się jakiś wybije, a to też jest na swój sposób odważne, pójście na głęboką wodę żeby się otrzaskać, ja mu życzę jak najlepiej i od desperatów nie mam zamiaru umniejszać.

  3. Ja też jemu źle nie życzę. Może to i dobry ruch dla tych co jeszcze siedzą na garnuszku u rodziców. Napisałam to w kontekście, że od nich wszyscy piłkarze uciekają i mają problem ze skompletowaniem drużyny. Ci co już opuścili rodzicielski dom nie mogą sobie pozwolić na pracę za frico. Kopalnia już ich nie sponsoruje. W sądach leżą pozwy o zapłatę od byłych zawodników. Jak komornicy zaczną egzekucję długów, to i klub może zbankrutować.

Dodaj komentarz