Polonia rezygnuje z pozyskania Czarneckiego?

Chwilę po pojawieniu się informacji dotyczących przyjścia do Polonii trenera Rafała Smalca w mediach dywagowano o transferze stopera Unii Skierniewice Pawła Czarneckiego.

Według Dawida Suta, byłego współpracownika Smalca temat Czarneckiego upadł. – Wcześniej pisałem, że Paweł Czarnecki trafi do Polonii Warszawa. Nie trafi. Trener rzucił temat, jednak Czarnecki był obserwowany i…od tego momentu zamieszany w kilka goli straconych przez Unię. Temat upadł – napisał wczoraj na twitterze. 

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

11 thoughts on “Polonia rezygnuje z pozyskania Czarneckiego?

  1. Wolny jest Bartosz Brodziński środkowy obrońca (29 l.). Musi go znać nasz dyrektor sportowy Piotr Kosiorowski, bo za jego czasów grał już w Pogoni Siedlce. Może uda się go ściągnąć. Jak dotychczas wszyscy piłkarze z Pogoni Siedlce sprawdzili się na boisku. Brodziński to solidny, doświadczony zawodnik. I był by wzmocnieniem defensywy.

  2. Myślę, że najlepszym wyborem był by Daniel Choroś l. 23 środkowy obrońca z Legionovii. Jest obecnie wolnym zawodnikiem (10 bramek w sezonie). Oni nam go trzy lata temu zabrali. Panie dyrektorze Kosiorowski czas na powrót Chorosia do Polonii. To na 100% było by wzmocnienie naszej defensywy. Sprawdził się w drugiej lidze. A co inni poloniści myślą na ten temat?

  3. Janiu, jesteś jak balsam na moją duszę. Dajesz nam nadzieję, bo Daniel to wychowanek Polonii. Bardzo dobry zawodnik i z perspektywą na dalszy rozwój. I w walce o awans ogromnie by wzmocnił naszą defensywę.

  4. Właśnie potwierdzono oficjalnie przyjście środkowego pomocnika z MKS-u Krzysztofa Kotona 18-latka. To raczej melodia przyszłości. Na teraz to by się nam przydał Daniel Choroś, bo trzeba koniecznie wzmocnić defensywę. Ciekawe czy ktoś ze sztabu o jego przyjściu pomyślał. Wierni kibice Polonii poprzyjcie moją inicjatywę w sprawie byłego polonisty Daniela!

    1. Jak najbardziej godne poparcia, ale gdzieś mi mignęło, że dogadany z Kotwicą…

Dodaj komentarz