Dzięgielewski jednak nie dla Polonii?

Niedawno informowaliśmy o zainteresowaniu ze strony Polonii,  najskuteczniejszym zawodnikiem minionego sezonu w zespole Unii Skierniewice – Dawidem Dzięgielewskim.

Wczorajszy wieczór przyniósł jednak w tej sprawie zaskakujący zwrot. Otóż według informacji jaką za pośrednictwem Twittera przekazał Dawid Sut, niedawny podopieczny trenera Rafała Smalca nie porozumiał się z naszym klubem w kwestiach finansowych…

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

7 thoughts on “Dzięgielewski jednak nie dla Polonii?

  1. Pisałam już wcześniej, że według większości trenerów polscy zawodnicy mają poprzewracane w głowach. Żądają astronomicznych wynagrodzeń plus różne bonusy. Z tych powodów wolą zatrudniać graczy zagranicznych, bo nie mają wygórowanych wymagań. Aż nie do uwierzenia. Ciekawe ile mu płaci Unia? Kokosy i do tego premie, mieszkanie z widokiem na morze. Nie dajmy się zwariować. Z tych samych powodów Pieczara nie może się zdecydować na umowę z Pogonią GM. Czy do Dzięgielewskiego nie dociera, że gra na 4 poziomie rozgrywkowym. Niestety Sauczkiem jest zainteresowana pierwszo ligowa Odra Opole.

  2. Patrząc realnie, to po awansie do 2 ligi wszyscy dostaną podwyżki. Na razie gramy o ten upragniony szczebel centralny. Każdy w swoim życiu bez przerwy staje przed jakimiś wyborami. Trzeba to zawsze dokładnie rozważyć, aby później nie żałować. Dotyczy to także piłkarzy. Dzięgielewski powinien się zastanowić czy warto zejść ze swoich oczekiwań finansowych i grać w drużynie walczącej o 2 ligę z trenerem, który go zna, czy szukać dalej lepszych warunków.

  3. W tym kontekście przypomniały mi się słowa OlkaGrom o Marcinie Kluska „to utalentowany piłkarz o ogromnym dystansie do siebie no i prawdziwy Polonista. I za to Go lubię”. I ja też. Potrzeba nam więcej właśnie tego typu graczy. A statystyki w Legionovii ma piękne (11 bramek i 7 asyst) i dobrze ułożone w głowie.

  4. Szukamy dalej, jeszcze jest czas, nie można brać pierwszego, lepszego który się nawinie.
    Jestem przekonany że znajdziemy właściwych zawodników – dla mnie nasz nowy trener ma chyba większe rozeznanie w piłce mazowieckiej i łódzkiej niż Szymanek.
    Trzymajmy kciuki.

Dodaj komentarz