MKS wygrywa z Walką Kosów. Piątka Szewczyka

Seniorzy MKS-u Polonia Warszawa poradzili sobie z kolejnym A-klasowym rywalem. Tym razem rozbili zespół Walki Kosów 8:2. Pięć trafień zaliczył Rafał Szewczyk.

Rafał Szewczyk

16.06.2021
Walka Kosów – MKS Polonia Warszawa 2:8 (0:2)
bramki: Rafał Szewczyk 11, 64, 70, 82 i 85; Oskar Kania 33, Jacek Makowski 81, Jan Mater 90

MKS: Grzegorz Zagrabski – Artur Błoński (46. Jacek Makowski), Filip Pyśniak, Maciej Jastrzębski, Jakub Boroszko (46. Tomasz Sieciechowicz) – Jan Mater, Stanisław Buława (46. Grzegorz Siedlecki), Oskar Kania (46. Marcin Wilk), Wiktor Dolmow – Rafał Szewczyk, Mateusz Sieciechowicz (46. Tomasz Wąsak)

2 thoughts on “MKS wygrywa z Walką Kosów. Piątka Szewczyka

1. Akurat byłem w Kosowie na tym meczu i przynajmniej przy drugim golu bramkarz jest usprawiedliwiony – akurat był zachód słońca, które świeciło mu prosto w oczy. I z tego co zauważyłem, to po prostu nie widział lecącej do bramki piłki.
      Pierwszej bramki dla Walki przyznam szczerze dokładnie nie widziałem, więc się nie wypowiadam. A generalnie Walka – jak na ostatnią drużynę w tabeli – zaprezentowała się szczególnie w pierwszej połowie (zakończonej wynikiem 2:0 dla MKS-u) całkiem przyzwoicie. Siadła dopiero w samej końcówce – 4 bramki padły w ostatnich 10 minutach meczu.