Szymczak przywrócony do pierwszego zespołu

Marcin Szymczak zimą został odesłany do zespołu rezerw Polonii. W „okręgówce” stał się jednym z liderów zespołu. Dobrą grę podkreślały bramki i asysty.

Marcin Szymczak, Daniel Smuga, Greg Nitot

Wychowanek krakowskiej Grębałowianki ma szansę na powrót do pierwszego zespołu „Czarnych Koszul”. W tym tygodniu trener Maciej Wesołowski przywrócił go do treningów z drużyną na co dzień grającą w III lidze.

Wesołowski da też szansę wyróżniającym się zawodnikom rezerw: Filipowi KapeliWojciechowi KorczowiBartoszowi Kowalikowi, Markowi Kwiatkowskiemu i Konradowi Rowickiemu.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Szymczak przywrócony do pierwszego zespołu

 1. To bardzo pozytywna wiadomość! Niby oczywistość, że wyróżniającym się zawodnikom daje się szansę. Marcinowi to się należało. Dobra postawa Dwójki to w głównej mierze jego zasługa.

 2. Nie bardzo można się zgodzić z Tommy. Na razie pewne jest przyjście dwóch młodzieżowców (Ziółko i Chojczak) oraz Szymczaka. To nie jest jednak wzmocnienie, tylko inwestycja w przyszłość. Wzmocnieniem będzie na pewno przyjście obrońcy Unii Pawła Czarneckiego, którego zakontraktowanie przez Polonię było warunkiem przejścia trenera Smalca. Dobrze by było gdyby przyszedł też bardzo bramkostrzelny Dawid Dzięgielewski też z Unii. Niezbędny jest też bramkostrzelny środkowy napastnik, ktoś na miarę Giełażyna.

  1. Już daj spokój z tymi chłopakami ze Skierniewic. Jednego już mamy i wystarczy – Parobczyk niewiele dawał w tym sezonie i on także jest winien tegorocznej degrengoladzie.
   Gdy słyszę o jakimś Czarneckim na stoperze i do pary o Dzięgielewskim to proponuję jeszcze zadzwonić do Wierzbowskiego, odkurzyć Pindora, Obłuski jeszcze gdzieś gra i paru innych też będzie wolnych. Z nimi awansujemy, ale na pewno znów do górnej ósemki.

  2. Z tą gotową kadrą to ja jednak żartowałem:-)
   Zgadzam się, że z drugiej drużyny możemy jedynie uzupełnić kadrę 1-2 zawodnikami, natomiast dojdzie jeszcze 3-4 zawodników gotowych do gry w III a nawet II lidze. Przede wszystkim bramkostrzelny napastnik i ofensywny pomocnik, w drugiej kolejności lewy obrońca i stoper. Pomyślałbym też o kimś na lewe skrzydło i ewentualnie naprawdę klasowym, jak na III ligę, bramkarzu, ale to już chyba na wiosnę.

Dodaj komentarz