Zwycięstwem w Podolszynie MKS zapewnił sobie awans!

Seniorzy MKS-u Polonia Warszawa wyjazdową wygraną z GKS-em Podolszyn zapewnili sobie awans do ligi okręgowej. Na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek! Brawo!

Grzegorz Siedlecki, Bartosz Jastrzębski

Ciekawostką jest także wyczyn Grzegorza Siedleckiego, który zimą pożegnał się z „okręgówką”jako trener rezerw Polonii, a latem wraca do niej jako zawodnik seniorów MKS-u! Powrót na ten poziom rozgrywkowy notuje także Filip Pyśniak, który tak jak i Siedlecki wiosną wzmocnił drużynę z „Sahary”.

30.05.2021 r.
GKS Podolszyn – MKS Polonia Warszawa 1:2 (1:1)
bramki: Adrian Rowicki 16 (k), Rafał Szewczyk 62

MKS: Jakub Grzegorzewski – Marciej Jastrzębski, Jakub Boroszko, Tomasz Sieciechowicz (60. Grzegorz Siedlecki) – Piotr Garbaszewski Ż (68. Wiktor Dolmow), Stanisław Buława (70. Oskar Kania Ż), Artur Błonski (85. Marcin Wilk Ż), Adrian Rowicki, Jan Mater – Rafał Szewczyk (63. Eryk Kudokas), Mateusz Sieciechowicz (87. Filip Pyśniak)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Zwycięstwem w Podolszynie MKS zapewnił sobie awans!

  1. Gratulacje dla druzyny i calego sztabu szkoleniowego wlacznie z zarzadem Mks za walke i wprowadzenie druzyny z B klasy do okregowki.
    Zycze kolejnego awansu za rok do 4 ligi razem z rezerwami Poloni .

Dodaj komentarz