Dwie bramki Radzińskiego i Polonia wygrywa z Jagiellonią II

Zgodnie z oczekiwaniami poloniści wywalczyli 3 pkt. w Białymstoku. Nasza drużyna była lepsza od Jagiellonii II i zasłużenie wygrała 2:0. W pierwszej połowie zawodziła skuteczność, ale w drugiej części dwa razy do bramki trafił Junior Radziński.

Junior Radziński

22.05.2021, Białystok
Jagiellonia II Białystok – Polonia Warszawa 0:2 (0:0)
bramki: Junior Radziński 53 i 59

Polonia: Sławomir Abramowicz – Wiktor Niewiarowski, Jan Goliński Ż, Kacper Górski, Adam Pazio Ż – Junior Radziński, Damian Mosiejko, Rafał Parobczyk (38. Kacper Roguski), Piotr Marciniec), Marcinho (69. Tomasz Andrzejewski) – Rafał Kujawa

Author: muchomor

9 thoughts on “Dwie bramki Radzińskiego i Polonia wygrywa z Jagiellonią II

 1. Szanowni Forumowicze,

  po obejrzeniu całego meczu przeciwko Jaga2 mam pewną uwagę. Trochę się obawiam to napisać ale wale prosto z mostu. Nie grali Tomasz Wełna i Łukasz Piątek (jak rozumiem względy oszczędzania sił , to zrozumiałe).
  Jak oceniacie obronę (nie straciła bramki) i pomoc (dla mnie akcje miały szybsze tempo niż zazwyczaj). Przeciwnik był mało wiarygodny (JAGA2 wystawiła naprawdę rezerwy, które biegały ale niekoniecznie z sensem) tym niemniej nasza gra była szybsza , bardziej do przodu i dużo więcej sytuacji bramkowych. Czy to przypadek czy coś innego ?
  Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale taką mam uwagę co do sobotniego meczu.
  Proszę o szczere wypowiedzi.

 2. Trudno jest ocenić po jednym meczu czy to przypadek. Na pewno brak w składzie Wełny, Piony czy GW zmotywował bardziej pozostałych do wyzwolenie w sobie dodatkowej energii do gry. Nie mogli liczyć na wsparcie tych doświadczonych zawodników więc musieli wziąć więcej odpowiedzialności i zaangażowania na siebie. Ale to był tylko jeden mecz. Zobaczymy czy to jest trafna koncepcja po Legionowie.

  1. on właśnie wieloma wypowiedziami sobie robił krzywdę.
   Tym bardziej gęba mi się ucieszyła, jak kilka newsów niżej (ten o sezonie mistrzowskim)przeczytałem zdanie „Sam kiedyś zabrałem głos w jakiejś sprawie i szybko dostałem komunikat, że jeśli zrobię to jeszcze raz to będę przebierał się pod prysznicem…”
   Widocznie już wtedy miał niewyparzony język 🙂

Dodaj komentarz