Zwoliński gratuluje awansu Przyrosiowi i Pogoni

W sieci pojawił się bardzo wymowny wpis trenera bramkarzy pierwszej Polonii, Łukasza Zwolińskiego. Opiekun naszych golkiperów pogratulował w nim Sebastianowi Przyrowskiemu i drużynie Pogoni Grodzisk Mazowiecki, która prawdopodobnie w tym sezonie awansuje do II ligi.

Łukasz Zwoliński

Mój czas w Polonii Warszawa powoli dobiega końca. Ponieważ w sobotę ostatni raz graliśmy z liderem(wynik 0:2), pozwoliłem sobie w sposób szczególny oddać im szacunek i pogratulować miejsca w którym są, oraz zasłużonego miejsca do którego zmierzają. Brawo dla wszystkich zawodników i sztabu Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Z całego serca trzymam kciuki za Wasz awans. W sposób jeszcze bardziej wyjątkowy chcę wyróżnić bramkarza Pogoni, Sebastiana Przyrowskiego, który był bohaterem sobotniego wieczoru. Były reprezentant Polski i bramkarz Polonii Warszawa z czasów ekstraklasy, bronił wszystko co możliwe i niemożliwe… To również dzięki jego wiedzy i doświadczeniu zespół Pogoni lideruje z najmniejszą ilością straconych bramek w lidze, a jego kluczowe obrony wiele razy ratowały punkty drużynie. Co najważniejsze, chłop ma w sercu Polonię i jego miejsce jest tutaj… Dziękuję Ci za wszystko… – napisał Zwoliński.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Zwoliński gratuluje awansu Przyrosiowi i Pogoni

  1. Chyba w ogóle będzie duże wietrzenie wśród osób pracujących dla klubu. Byleby odeszli ci, którzy nie dali rady a zostali co, którzy dalej rokują.
    Pan Nitot nie wypowiada się w mediach co oznacza dla mnie ciszę przed burzą.
    Oby przyszli do nas lepsi fachowcy od obecnych a i kilku lepszych piłkarzy by się przydało.
    Tak naprawdę to Szymanek powinien skupić się na tym „Pucharze MZPN” bo to jest jedyne co może zaowocować na przyszły sezon. W przypadku wygrania byłby mecz może z pierwszoligowcem albo i ekstraklasowiczem.

Dodaj komentarz