MKS wygrywa z rezerwami Piaseczna

W prestiżowym meczu 18 kolejki trzeciej grupy A-klasy seniorzy MKS-u Polonia Warszawa ograli na wyjeździe rezerwy MKS-u Piaseczno 4:0 i zwiększyli swoją przewagę nad resztą stawki do 12 punktów.

Jakub Szyszkowski

Warto dodać, że prowadzący MKS-iacy z „Sahary” owe dwanaście oczek przewagi mają nad rezerwami klubu z Piaseczna. To ważne zwycięstwo, szczególnie po ostatniej porażce z „rąk” UKS-u Tarczyn.

Warto zaznaczyć grę Bartosza Ziółko, który od lata zagra w III-ligowej Polonii oraz Emre Çelik, który na co dzień występuje w roczniku 2004. W przeszlości był tesowany w Galatasaray Stambuł.

16.05.2021
MKS II Piaseczno – MKS Polonia Warszawa 0:4 (0:1)
bramki: Rafał Szewczyk 37 (k) i 63, Jakub Szyszkowski 64, Oskar Waszkiewicz 85

MKS: Bartosz Ziółko – Jakub Szyszkowski (70. Oskar Kania), Paweł Sałański (25. Kacper Roszak-Kasza), Maciej Jastrzębski, Jakub Boroszko – Jan Mater, Artur Błoński (60. Emre Çelik), Bartłomiej Warchoł (65. Grzegorz Siedlecki Ż), Stanisław Buława – Rafał Szewczyk (65. Oskar Waszkiewicz), Mateusz  Sieciechowicz (73. Tomasz Sieciechowicz)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “MKS wygrywa z rezerwami Piaseczna

Dodaj komentarz