Spora Smuga na AGAPE Białołęka

Rezerwiści nie zwalniają tempa. Dziś odnoszą kolejną victorię. Rozbili na wyjeździe rozbili zespół AGAPE Białołęka. Świetny występp zaliczył Daniel Smuga, który zaliczył cztery gole i dwie asysty. 

Daniel Smuga

09.05.2021
AGAPE Białołęka – Polonia II 0:9 (0:2)
bramki: Daniel Smuga 8, 33, 60 i 67; Piotr Śledziewski 48; Kamil Słoma 63; Krystian Ambroziak 75; Marcin Tomczykowski 82; Kacper Górski 90

Polonia II: Bartosz Kowalczyk (65. Marcel Malinowski) – Wojciech Korcz (65. Kacper Żakowski), Jan Goliński, Kacper Górski, Filip Kapela (46. Kacper Mańko) – Bartosz Kowalik (46. Kacper Roguski), Marcn Szymczak (55. Marcin Tomczykowski), Kamil Słoma, Marek Kwiatkowski (65. Damian Slyusarenko), Daniel   Smuga – Piotr Śledziewski (65. Krystian Ambroziak)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Spora Smuga na AGAPE Białołęka

  1. Polonia II idzie jak burza. Imponujące zwycięstwo na wyjeździe z Agape Białołęka i cztery bramki Daniela Smugi, to jest powód do dumy. Gratulacje dla całej drużyny i sztabu! Jesteście naszą osłodą po porażkach pierwszej drużyny.

  2. Wynik robi wrażenie! Tym bardziej, że było zero z tyłu. Brawo dużyna! O sile i pozycji wielu klubów można wiele powiedzieć analizując wyniki ich drużyny rezerwowej. W wypadku Polonii ta naliza jest bardzo obiecująca. Ostatnie wyniki II zespołu świadczą o dużym potencjale klubu i możliwościach na przyszłość. Wystarczy dobry szkoleniowiec, i spokojne budowanie zespołu i nie uleganie emocjom bo one tylko mogą zaszkodzić.

Dodaj komentarz