Transmisja meczu Świt Staroźreby – Polonia

Otrzymaliśmy info o transmisji jutrzejszego meczu okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Świtem Staroźreby, a warszawską Polonią. Stream znajdziecie w rozwinięciu. Początek darmowej transmisji Giga Sport TV o 17:00.

Grzegorz Wojdyga

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

12 thoughts on “Transmisja meczu Świt Staroźreby – Polonia

 1. Super, jak to możliwe że za darmo?
  Ciekawe czy Szymanek wystawi bardziej rezerwowy skład ? Ja myślę, że nie ale będzie 5 zmian .
  Dobrze by było awansować , mamy na to szeroką kadrę (czy mocną i równą to inna sprawa )

 2. Nie ma nic za darmo. Ktoś tę transmisję sfinansuje. Zobaczymy jaka będzie jakość tego darmola.
  Z
  Napisałem „zobaczymy” – jestem masochistą jeśli biorę pod poważną rozwagę poświęcenie środowego popołudnia na oglądanie tego meczu.

 3. Kwikster, w 2017 pokonaliśmy Radomiak 4;1, gdzie oni są teraz gdzie my ?
  Cholera człowieka bierze….
  No cóż, może i my w końcu się ogarniemy, czy coś wiadomo jaka jest nasza reakcja na „odpowiedź” Ratusza ? Będzie jakiś „okrągły stół” w tej sprawie ?
  Jak rozumiem Twój apel, czy po naszej stronie nadal brakuje kompetentnych osób (bo takich co się biorą za łby jest co nie miara, czytaj piszący te słowa niestety też ….).

  1. Boję się, że jeden komentarz to za mało na odpowiedź 😉
   Nie sądzę, że będzie „okrągłego stołu”. Negocjacje trwają i rozmowy, ale na razie powoli.
   Nie do końca, ale im więcej ich, tym niektóre sprawy można pchnąć szybciej (wiadomo, co dwie głowy to nie jedna etc).

  2. @Newbojkot Myślenie, że władze miasta można przekonać, tylko trzeba być odpowiednio przygotowanym to mrzonka. To się nigdy nie stanie. Trzeba sprawę odwrócić, tzn. przygotować koncepcję rozwoju klubu + pomysł na zagospodarowanie terenu (Konwiktorska-Bonifraterska-Słomińskiego-Wybrzeże Gdaańskie) i wyjść z tym do ludzi, do warszawiaków. Rozpropagować.

   I to nie może być jednorazowa akcja, tylko stałe grzanie tematu przy każdej możliwej okazji.

 4. Wbrew pozorom to jest ważny mecz dla nas, ważniejszy od całej rundy finałowej. Awans do finału da szansę na grę jesienią z drużyną ze szczebla centralnego i przypomnienia się kibicom z całej Polski od strony sportowej. Powiedzmy szczerze mało kto interesuje się piłką na poziomie III ligi, oczywiście poza kibicami uczestniczących drużyn. Wyobraźmy sobie mecz o stawke z Widzewem. To byłoby coś, może przyciągnęłoby to jakiegoś sponsora i parę osób na stadion.

 5. Olo
  Humor masz najwyższej próby…..
  Jakby co Swit Staroźreby potrafił pokonać Wisłę II Płock także na pewno czeka nas ciężki mecz.
  Może go zobaczę, naprawdę jestem ciekawy czy wystawimy np. Juniora czy Roguskiego od początku a warto by było.

 6. @Kmicic – masz pełną rację.
  W kwartale zabudowanym wymienionymi przez Ciebie ulicami już są przygotowane koncepcje, a ugory staną się luksusowymi kompleksami apartamentowców. Na początek rusza budowa w miejscu obecnego parkingu róg Zakroczymskiej i Wenedów. Po cichutku, po wielkiemu cichu …. 🙂
  A słychować już o terenie na przedłużeniu Bonifraterskiej, za Międzyparkową, w stronę Gdańskiego.
  Nasz rdzewiejący obiekt, zastawiony tojkami, barakami i betonowymi parkingami niedługo będzie tu pasował jak pięść do nosa.
  A wtedy nie daj Boże …

 7. Olo, Kmicic – jeżeli Ratusz gra na deweloperów ( a który nie gra) i konserwatorzy zabytków są dogadani ( z drugiej strony ważniejsza „zabytkowa fontanna” przed naszym stadionem, która skutecznie blokuje rozbudowę obu hal i stadionu) to rzeczywiście marne szanse. Oczywiście są parki, drzewa , miejsca historyczne ale wiele da się przesunąć czy umniejszyć ich rolę.
  Jak widzicie dotarcie do planów zagospodarowania terenów, o których piszecie a których częścią byłby kompleks sportowo -rekreacyjny Polonia ?
  To z pewnością zupełnie inny punkt widzenia niż dotąd i być może odsuwający w czasie powstanie obiektów ale i dający nowe możliwości .
  Zreszta już na Cytadeli powstał jakiś apartamentowiec ( no ale tam Wojsko sprzedało teren, ciekawe co na konserwator zabytków?)
  Czy my za daleko nie brniemy ?

Dodaj komentarz