Bykowski: Miejsce Polonii nie jest w III lidze!

Portal Interia rozmawiał niedawno z Maciejem Bykowskim, byłym napastnikiem Polonii, mistrzem Polski z roku 2000. Bykowski obecnie szkoli młodzież w Szkole Techniki Futbolu „Champion”.

Maciej Bykowski

Były snajper przyznał, że jego syn Marcel również gra, jest pomocnikiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Przy tej okazji wyraził nadzieję, że będzie mu dane obejrzeć przy K6 Ekstraklasę. – To był dla mnie bardzo fajny czas. Zdobyłem z Polonią mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Superpuchar Polski. Patrzę na tabelę III ligi, chociażby dlatego, że mój syn gra w tej klasie rozgrywkowej. Nie skłamię, a to nie tylko moja opinia, miejsce Polonii nie jest w III lidze. Powinna grać dużo wyżej, czego jej życzę, ale do osiągnięcia tego musi najpierw przebrnąć przez te rozgrywki – powiedział Bykowski.

 Jeżeli otrzymał bym propozycję pracy w Polonii na pewno warto byłoby ją rozważyć. Na razie taka propozycja nie padła więc tylko można dywagować. – przyznaje był napastnik „Czarnych Koszul” w wywiadzie dla Interii. Obecnie może pochwalić się licencją UEFA A. W swojej akademii prowadzi rocznik 2010.

Wywiad możecie wysłuchać tutaj.

Author: Robe6

Dodaj komentarz