Transmisja meczu koszykarek

Koszykarki Polonii w sobotę staną przed historyczną szansą – pierwszy raz po reaktywacji damskiej koszykówki na Polonii, może udać się wywalczyć awans na najwyższym poziom rozgrywek.

Do tego konieczna jest wygrana w drugim spotkaniu  finału fazy play-off, granym na wyjeździe z MKS-em Pruszków (w przypadku porażki trzecie spotkanie zostanie rozegrane na K6).

Polonistki mają na pewno przewagę psychologiczną, pokonały rywalki w tym sezonie już trzy razy, ale 4 kwarta pierwszego spotkania, wygranego przez naszą drużynę 61:56, pokazała, że MKS może być bardzo groźną drużyną. W sobotę trzeba spodziewać się ciężkiego spotkania, początek o 20:00.

6 thoughts on “Transmisja meczu koszykarek

1. Mnie poziom pierwszego meczu nie przekonał. Nie widziałem go całego ale sporo niecelnych rzutów, strat. Tym niemniej chciałbym aby Polonia awansowała bo to jest kolejny argument aby budować kompleks sportowy. Po awansie gdzie zespół będzie grał? Na Legii? Szkoda że piłkarze muszą aż tyle szczebli przejść. Kto koszykarkom pomoże finansowo? Bo inaczej będzie spadek jak nic.

2. E tam Bojkocie, pierwszy mecz stał na bardzo wysokim poziomie, oczywiście relatywnym do poziomu rozgrywek. To, że paniom z obu stron drżały ręce i zdarzały się airballe to wynik poziomu przeciwnika i ogromnych emocji. Wszak mecze typu sksu z nastoletnimi uczennicami z połowy klubów w naszej grupie będą ładnie wyglądać, ale dla rozwoju sportowego naszych pań nic dawać nie będą.
    A o planach po awansie to nie teraz, najpierw o 20 trzeba po raz czwarty ograć Pruszków.
    Na marginesie, Pruszków już chyba ze dwa razy wygrywał rozgrywki i … ani razu nie zgłaszał się do gry w klasie mistrzowskiej.