Nitot podsumowuje ostatnie wydarzenia w klubie i przedstawia plany na przyszłość

Niespełna kilka godzin przed meczem z Jagiellonią II Białystok na blogu Grégoire’a Nitota oraz oficjalnym kanale Polonii na YouTube, pojawił się długo oczekiwany przez kibiców film, na którym właściciel „Czarnych Koszul”, szczegółowo analizuje ostatnie wydarzenia przy K6, w tym m.in. ostatnie wyniki drużyny, ocenę dotychczasowej pracy trenera Wojciecha Szymanka i jego dalszej przyszłości w klubie oraz przedstawia plany na przyszłość.

Greg Nitot

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu, który znajdziecie poniżej.

Author: Tomas86

Nie lubię lania wody. Moja maksyma to: "krótko, zwięźle i na temat" :-)

15 thoughts on “Nitot podsumowuje ostatnie wydarzenia w klubie i przedstawia plany na przyszłość

 1. Bardzo ciekawa wypowiedź właściciela, z którą powinien zapoznać się każdy. Podjęty został temat trenera. Prezes szuka nowego trenera z min. 10 letnim doświadczeniem, który ma na koncie awanse. Spotkał już kogoś, kto go interesuje, ale pracuje w innym klubie i nie może podać personaliów z tego powodu. Nowy trener ma być ewentualnie zatrudniony od lipca. Rekrutacja zawodników głównie z trzeciej ligi i niższych, ale liderów. Polonia chce dołożyć 300 mln do budowy nowego stadionu. Ponadto p. Nitot wyraźnie powiedział, że bardzo chce awansu, co dla mnie jest jak najbardziej zrozumiałe. Plany właściciela są balsamem dla naszych dusz. Z całego serca wspierajmy pana Nitot w jego działaniach!

  1. 🙂 Madre slowa sa jak balsam na udreczona dusze. Dziekuje. Czas takze odejsc od czesto obecnego na forum stereotypu pod nazwa: „gdzie dwoch Polakow, tam 3 zdania” i zaprzestac tego ciaglego jojczenia oraz krytyki wszystkiego i wszystkich. Pozdrawiam

 2. Nie wysłuchałem całości, nie bardzo rozumiem po co tak dogłębne wynurzenia naszego właściciela nt. co się udało , co nie , dlaczego ? Naprawdę tak samo prowadzi olbrzymią firmę, wygrywa przetargi, zatrzymuje najlepszych pracowników? Gdyby tak było, byłby to człowiek bez skazy. A przecież trochę potraktował kibiców jak ludzików z forsą co mają wpłacać na klub tyle kasy ile on wyliczył. Bo tyle wyszło w excelu. A przecież sport (nawet zawodowy) to nie tylko kasa ale i ludzie, umiejetności, pasja, szczęście, pech, czynniki na które nie masz wpływu itd.
  Ja chętnie był ukrócił „2 Polaków, 3 poglądy” gdyby nie fakt, że tak gdzie wszyscy myślą tak samo, tam w ogóle niewiele się myśli.
  Nasz dobrodziej jest bardzo „złotousty” byleby nie stał sie we własnym mniemaniu alfa i omegą w prowadzeniu klubu.
  Dlatego nie odbieram sobie ani nikomu KONSTRUKTYWNEJ krytyki postępowania trenera, piłkarzy, dyrketora sportowego itp. a nawet właściciela który mam mnóstwo kasy ale na wszystkim się znać nie może. Kibic w moim mniemaniu jest często zapalczywy, krótkowzroczny,
  nie ma poglądu na całość sprawy, ale jest tutaj na dobre i na złe i dlatego może widzieć rzeczy których sorry nie widać zza biura w pięknym gabinecie.
  Idę oglądać mecz Polonii aby właściwie ocenić czy trener Szymanek wywiesił białą chorągiew czy nie.

  1. Od około 2008 roku w Polsce nie wypaliło ani jedno PPP. Ja kojarzę około 15-20 nieudanych PPP w obszarze budowy stadionów. Może coś mi umknęło, ale raczej nie 😉

   Dodatkowo PPP na Konwiktorskiej jest jednym z najtrudniejszych do zrealizowania jeżeli wogóle nie najtrudniejszym w Polsce. No, ale może to taka historia, że jak nie da się czegoś zrobić to przychodzi ktoś kto o tym nie wie… . Chętnie odszczekam, zjem kapelusz po dziadku, zatańczę kankana w stringach przed stadionem czy co tam jeszcze się robi i będę chodził pijany ze szczęścia jak GN to się uda. Może GN jest nieodkrytym geniuszem, wizjonerem com mu nie godzień stóp w japonkach całować. Na razie odbieram to jako kolejne mrzonki i baśnie (o PPP) by nie napisać dosadniej. Ale niech tworzy pozytywną energię wokół klubu, która jest oczywiście Polonii potrzebna. A może to drugi wizjoner ala’Steve Jobs. 😉 Ja na razie stukam się w czoło odnośnie tego tematu.

  2. „zatańczę kankana w stringach przed stadionem ”
   emeryt zapłaci 10 koła żebyś tego nie robił XD

Dodaj komentarz