Polonistki wygrywają z MKS-em Pruszków

Polonistki pokonały w pierwszym meczu finałowym fazy play-off MKS Pruszków. Nasza drużyna wygrała 61:56 i jest o jedno zwycięstwo od awansu do Energa Bastek Liga.

Emocji w dzisiejszym spotkaniu nie brakowało. Po pierwszej kwarcie prowadziły rywalki, ale po 3 kwartach było już 51:38 dla „Czarnych Koszul”. W czwartej kwarcie MKS wziął się mocno do odrabiania strat i pewnym momencie polonistki miały tylko 3 pkt. przewagi, ale na szczęście naszym zawodniczkom udało się dowieźć prowadzenie.

Rewanż za tydzień w Pruszkowie.

2 thoughts on “Polonistki wygrywają z MKS-em Pruszków

1. Gdyby tak grali piłkarze ….
    Brakuje nam w składzie męskiego odpowiednika Ani Pawłowskiej – takiego kilera, który poderwie zespół, a gdy nie idzie sam weźmie piłkę i pokona przeciwnika.
    Charyzmatyczność i fachowość trenera Gordona to drugi fundament.
    A trzeci to Pan Łukasz, dzięki któremu to wszytko tak dobrze funkcjonuje.

Tu nie chodzi o awans ( oby wreszcie po siedmiu latach jednak to się ziściło ) tylko o stworzenie klubu koszykarskiego od podstaw i na zdrowych zasadach.

GRATULACJE !!!

2. Życzę naszym zawodniczkom, aby po latach awansowały na najwyższy szczebel rozgrywek, gdzie już kiedyś były i grały z sukcesami. Może dadzą przykład panom zawodnikom grającym w piłkę nożną, że można wygrywać.