Transmisja meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa

Na social mediach Pogoni Grodzisk Mazowiecki pojawiła się informacja o transmisji najbliższego meczu lidera z „Czarnymi Koszulami”. Dla przypomnienia spotkanie odbędzie się 13 marca 2021 r. o godz. 15:00.

Mecz będzie transmitowany na kanale Pogoń Grodzisk Tv [link].

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

18 thoughts on “Transmisja meczu Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa

1. Zbliża się najważniejszy mecz sezonu, a u nas cicho, spokojnie, forum się zawiesiło, presji i pobudzenia nie widać. Od sobotniego meczu bardzo wiele zależy – to zresztą wyświechtane powiedzenie.

Przyjechać, złoić im tyłki i wrócić na kolację do domu.

I tak siedemnaście razy tej wiosny !

1. To chyba cisza przed burzą. Za duża stawka i nerwy na napinkę w internecie ;).

2. Dokładnie Olo, dobrze prawiesz… dostaliśmy zaproszenie na mecz, więc coś tam krzykniemy może 🙂 dla mnie spokojne 0:3… jak chłopaki utrzymają ten entuzjazm… spokojne 3 pkt… kibicujcie oni tego potrzebują… bądźcie zdrowi i do boju!!!

3. Hej,
    No żem walnął o CK, w ogóle otwarta jest ?
    Zostały 3 dni do meczu – ciekawe jaka będzie nasza taktyka ? Będziemy mieli piłkę czy raczej oni ? Ja stawiam że Pogoń zagra z kontry, a jeżeli stracą bramkę wówczas się otworzą. Remis im wystarcza , nam nie . Ciekawe czy skład z ostatniego sparingu był już zbliżony do meczowego.
    W ogóle nie było skrótu z tego springu, bramek – chyba już nie chcemy czegoś pokazywać.
    Uważam, że jesteśmy faworytem choćby ze względu na skład personalny.
    Patrzcie na pogodę od jutra deszcze, boisko może być ciężkie preferujące młóckę a nie grę techniczną.
    Jak stawiacie ? Ja 2:1 dla nas .

4. Lockdown to nie jest zabawa.
    Jeśli został wprowadzony w Grodzisku to ja bym tam w ogóle nie jechał. Tylko brakuje nam teraz zarazy w zespole. Mam nadzieję, że na tak niskim poziomie sportowym procedury jednak nadal działają. Jeśli oba zespoły ( nie tylko zawodnicy, ale sztaby także ) miałyby negatywne wyniki to nie ma przeszkód. Tyle, że – czy się w ogóle badają ….

5. Gdyby nasz Klub był profesjonalny zaraz powinien się dowiedzieć co się dzieje w Grodzisku i zaproponować mecz na …Konwiktorskiej ( w Warszawie na razie nia ma lockdown) lub na neutralnym boisku.
    Minimum to testy wszystkich piłkarzy i trenerów z Grodziska z dnia poprzedzającego.

6. ale ten lockdown jest wprowadzony przez władze samorządowe, i to one określiły że np. baseny czy kina mają być zamknięte żeby ludzie siedzieli na d….
    mecz piłki nożnej seniorów na pewno nie podlega tym restrykcjom.

1. napisałem, że restrykcjom podlegają wydarzenia, które mają charakter masowy np. korzystanie z basenu, nie dotyczą np. zaplanowanych meczów piłki nożnej, poniżej info ze strony miasta Grodzisk:

„W halach sportowych będą mogły się odbywać jedynie rozgrywki ligowe i zaplanowane turnieje. Pozostałe treningi i zajęcia dodatkowe zostają na ten czas zawieszone. Na boiskach mogą odbywać się mecze Mazowieckiego i Polskiego Związku Piłki Nożnej. Treningi grup seniorskich będą ustalane indywidualnie z klubami.”

7. Zwróćcie uwagę na pewną prawidłowość.
    Nasi grali i wygrywali do przerwy covidowej, czyli do połowy października. Potem, po przerwie się posypało – Wikielec na wyjeździe – porażka, następnie Znicz u siebie – porażka, Pelikan na wyjeździe ledwie remis.
    Dopiero po tych wtopach przyszła wygrana z Legią i z powrotem wejście na normalne tory.
    Stąd, nie wiedząc jak wygląda sytuacja epidemiczna w Grodzisku – jestem pełen obaw.

Przypomnę jeszcze, że ostatnim naszym meczem przed przerwą covidową był mecz w Tomaszowie z Lechią – oni mieli chyba w październiku kłopoty z wirusem.

8. Arturo
    Świetnie ale…
    Gdzie mieszkają i z kim się spotykają piłkarze Pogoni? W Grodzisku jest kocioł jeśli chodzi o statystykę covid. Oby po tym meczu w naszej drużynie się nie pojawił. Przydalyby się testy z obu stron. Jestem upierdliwy ale gramy o awans a nie o byle co.

1. to już jest inny temat, i czy mecz będzie rozegrany w Grodzisku czy na Konwiktorskiej ryzyko jest podobne. Najmniejsze ryzyko zachorowania będzie jak w ogóle nie zagramy z Pogonią, ale tego chyba nikt nie chce.
      Testy przed meczem ? to już kluby musiałyby się dogadać bo z tego co wiem procedur na to nie ma w 3 lidze. a i w e-klapie jak to wygląda nie raz można było usłyszeć.