Mikołajewski oficjalnie dołącza do seniorów Polonii

Klub na swojej oficjalnej stronie potwierdził nasze doniesienia sprzed kilku dni. Eryk Mikołajewski z najstarszego rocznika akademii MKS-u Polonia Warszawa dołączy do III ligowej drużyny Polonii.

Eryk Kudokas, Eryk Mikołajewski, Kacper Raczyński

Wychowanek stołecznej Delty od blisko trzech lat występował w  drużynach juniorów kierowanych przez trenerów Mateusza Dudka i Adama Chmielewskiego.

Mikołajewski w drużynie Wojciecha Szymanka ma być konkurentem Jana Golińskiego. Młody obrońca związał się z Polonią umową do 30 czerwca 2023 r.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

17 thoughts on “Mikołajewski oficjalnie dołącza do seniorów Polonii

 1. Napiszę wprost – oby Mikołajewski zmusił do podniesienia poziomu Golińskiego. Ten drugi póki co wychodził na plac, bo nie było innego rozwiązania. O ile jest duża konkurencja na innych pozycjach, bo akurat młodzieżowcy są bo muszą być proceduralnie. I wiele z siebie drużynie nie dają.
  Na lewym skrzydle wychodzi Andrzejewski, ale zrobi kilka sztychów i niknie na boisku. Metodą na to jest granie młodzieżą po około pół godziny każdy. Czyli Andrzejewski zmieniany przez Niewiarowskiego oraz Radzińskiego. Po dwa kwadranse jeśli więcej nie dają rady.

 2. Wszyscy młodzieżowcy są talentami , tylko jakoś później przepadają.
  No ale rywalizacja między nimi musi podnieść poziom, mam nadzieję że trener Szymanek to wymusi.
  W sobotę sparing u nas z Victorią, idziecie ?

 3. Witamy w Polonii Warszawa i życzymy sukcesów i oby swój talent potwierdził na boisku. Zdrowa rywalizacja pokaże kto będzie grał w pierwszym składzie. Czekamy jeszcze na zmiennika Grzegorza Wojdygi.

 4. Inny nasz były młodzieżowiec – bramkarz Filip Majchrowicz z MKS Polonia zakotwiczył w Radomiaku. Nie przebił się u Probierza do dorosłej Cracovii i ( oby nie ) zalicza zjazd na właściwe pozycje. Póki co ma jeszcze status młodzieżowca, ale gdy go utraci ….

  Inny były bramkarz z młodzieżowej Polonii Tomasz Kucz gdzieś się zawieruszył. Nie chciano go w Bayerze, nie grał na Słowacji, jesienią związał się z drugą drużyną extraklasy z Portugalii, w zimie chyba już go tam nie ma. Statusu młodzieżowca już też nie ma.

  Nie nawołuję do powrotu, bo Sławek Abramowicz za chwilę stanie między słupkami.

 5. Witam współbraci… rzeczywiście gracz świetnie ułożony, myślący, świetnie gra na skrzydle, dobre centry i podania krzyżowe… Już był obserwowany w zeszłym roku… jak się mam uda doprowadzić wszystko do szczęśliwej finalizacji to chętnie w przyszłym sezonie go powitamy na Piłsudskiego 138 🙂

  1. Janiu, zmieniles front? Planujesz teraz wyciagac zawodnikow z Polonii?

 6. Nic podobnego… zawsze byłem i będę z Polonią… myślimy w przyszłości o jakiejś współpracy – wypożyczenie graczy, żeby złapali lepszy rytm meczowy… jak się uda już od marca zaczniemy to robić z jednym hiszpańskim klubem… zobaczymy czy to pomoże w szkoleniu i karierze graczy…

  1. Co tam tyłu idiotow, sami idioci. Włącznie z tymi, którzy to paluchami wytykają. 🙂

  2. Myślę że dla ciebie zawsze będzie to… enigmą 🙂

Dodaj komentarz