MKS ponownie pokonuje rywala z okręgówki

Drugi raz tej zimy seniorzy MKS-u Polonia Warszawa w meczu sparingowym zmierzyli się z drużyną z ligi okręgowej i drugi raz wygrali. Dzisiaj „Czarne Koszule” pokonały 6:4 Mazur II Karczew, który jesień zakończył na 8 pozycji w okręgówce. Poloniści wykazali się w trakcie meczu dużą determinacją, bo do przerwy przegrywali 1:4, a mimo to zdołali zwyciężyć.

Bartłomiej Warchoł

MKS Polonia Warszawa – Mazur II Karczew 6:4 (1:4)
bramkiMaciej Jastrzębski 11, Bartłomiej Warchoł 54, Rafał Szewczyk 70, Patryk Osiak 83, 89, samobój 85

MKS: Marek Reszczyński – Maciej Jastrzębski (46. Grzegorz Siedlecki), Paweł Sałański (60. Maciej Jastrzębski), Tomasz Sieciechowicz (46. Bartosz Chamera) – Wiktor Dolmow (46. Piotr Garbaczewski), Artur Błoński (46. Marcin Wilk), Adrian Rowicki (46. Piotr Idzikowski), Oskar Kania (46. Bartłomiej Warchoł), Jacek Makowski (46. Marcin Sierota) – Mateusz Siechowicz (60. Rafał Szewczyk), Rafał Szewczyk (30. Patryk Osiak)

Author: muchomor

3 thoughts on “MKS ponownie pokonuje rywala z okręgówki

    1. 50 lat temu w Otwocku się krzyczało… Mazur z Bobrem dwaj bratanki i do bójki i do szklanki… Mimo nienawiści po ciezkich czasach przyszło zjednoczenie… wszystko się da!!! Niższe ligi rządzą się swoimi prawami… my tam nie mamy miejsca…

Dodaj komentarz