Mikołajewski bliski angażu do seniorów

Eryk Mikołajewski jest blisko podpisania umowy z seniorami Polonii. Piłkarz akademii MKS-u Polonia Warszawa wypadł bardzo dobrze na obozie w Siedlcach i prawdopodobnie wiosną dołączy do kadry pierwszego zespołu.

Eryk Mikołajewski

Mikołajewski dołączył do akademii z Delty Warszawa prawie trzy lata temu. W tym czasie stał się jednym z wyróżniających się zawodników ekipy Mateusza Dudka. W ostatnim półroczu miał także okazję sprawdzić się w „dorosłej” piłce, w A-klasowych seniorach MKS-u (w rundzie jesiennej zagrał w 3 spotkaniach). Gra na pozycji stopera lub defensywnego pomocnika.

Z naszych informacji wynika, że sztab szkoleniowy w przyszłości będzie chciał też pozyskać Wojciecha Chojczaka. Na razie jednak wszystko wskazuje, że najbliższe pół roku spędzi w juniorach.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Mikołajewski bliski angażu do seniorów

  1. I bardzo dobrze, że jest alternatywa dla Golińskiego. Był co prawda Górski, ale wówczas trzeba wachlować młodzieżą, a jak to się skończyło, pamiętamy z Huraganem. Przydałby się jeszcze z(a)miennik dla Wojdygi, to chyba jedyny zawodnik w składzie, który nie ma w zasadzie żadnej konkurencji. I tu pasowałby chyba Chojczak, choć nie widziałem jak sprawował się w sparingach. Może mamy na widoku innego lewego obrońcę gotowego do gry już teraz?

Dodaj komentarz