Tomczykowski wraca do treningów z rezerwami

Wpadł nam ciekawy nius. Do treningów z zespołem rezerw wraca Marcin Tomczykowski. Najlepszy strzelec Polonii II dochodził do siebie po kontuzji kolana od lipca 2019 r.

Marcin Tomczykowski

Trzymamy kciuki za szybki powrót do dawnej skuteczności. Po wzmocnieniu zespołu przez trzech MKS-iaków to kolejna dobra wiadomość!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Tomczykowski wraca do treningów z rezerwami

 1. Facet mający papiery na granie znacznie wyżej – niestety zdrowie mu na to nie pozwala. Dlatego zdrowia życzę i awansu sportowego do wyższych lig.

  Była taka sytuacja w III lidze za kadencji trenera Chrobaka, kiedy to Krystian Pieczara miał pauzować za kartki i aż się prosiło, aby trener dał szansę pokazania się Tomczykowi choć na kwadrans. Należało się to Marcinowi jak psu zupa i nam kibicom także.
  Niestety trener Chrobak nie powołał go nawet na ławkę, za to zagrał o ile dobrze pamiętam Krystian Przyborowski. Mam żal do trenera Chrobaka o to.

 2. @olo @kamyk – spróbujcie wypatrywać kogokolwiek kogo z dwójki weźmie Szymanek. W sumie spróbujcie wypatrywać Szymanka na meczu dwójki – jego to nie obchodzi, nie ma szans na współpracę pierwszej i drugiej drużyny.
  PS: Chrobaka na meczach dwójki zawsze widziałem, inna sprawa że byłem na może 4 takich meczach…

  1. Trener Szymanek i Chrobak byli zawsze na meczach Ii Polonii. Obserwowali zawdników z piereszej drużyny ale też żywo reagowali na pocznania zaw. rezerw.

  2. Ja bywałem na meczach dwójki – ale tylko na tych rozgrywanych na Saharze , w niedziele o 20. Nie na wszystkich oczywiście i nie z powodu drugiej Polonii. Kiedy wpadałem to widywałem trenera Chrobaka, ale też i Szymanka.
   Szanuję Pana Chrobaka za to zrobił dla Polonii, ale dziś trzymam kciuki za powodzenie Wojciecha Szymanka.

Dodaj komentarz