Transmisja ze sparingu Widzew Łódź – Polonia

Widzewskie media informują, że dzisiejszy sparing Widzewa Łódź z Polonią, który zostanie na sztucznym boisku ośrodka na Łodziance o godzinie 12:00, będzie transmitowany przez Widzew TV. Dostępne będą także live’y radiowe i tekstowe. Szczegóły w rozwinięciu.

Bartłomiej Niedziela, Marcin Kluska

6 thoughts on “Transmisja ze sparingu Widzew Łódź – Polonia

1. Świetna wiadomość, pogoda ma być ok, oby bez deszczu. Liczę że w pierwszej połowie wyjdziemy mocnym składem i Widzew też. Chciałbym zauważyć że chyba od 3 lat nie graliśmy z tak mocnym rywalem. To świadczy że zaczynamy cokolwiek znaczyć. Oby Szymanek testował nie tylko obronę ale i atak.

1. Mocny skład Bojkocie to wczoraj poległ z Wartą za Poznaniem. Grało tak ze dwudziestu chłopa od nich.
      Nie sądzę, aby ktokolwiek z wczorajszego meczu zagrał z nami. Zagra pewnie druga drużyna z okręgówki z przesuniętym do niej Mąką. Przynajmniej niech im nastrzelają z pół tuzina bramek. Wtedy nie będzie przynajmniej szkoda paliwa do autokaru na wyjazd.

2. No jak Olo wrazenia ?
    Moim zdaniem skład Widzewa 50 % dobry.
    Nasza gra pozytywna, uważam, że optycznie byliśmy nieco lepsi , mogliśmy strzelić 2 bramki, Widzew 1 (zresztą po naszym błedzie w 45 minucie).
    Gramy dość agresywnie, nie dajemy się rozwinać Widzewowi.
    Bardzo dobra relacja, komentator obiektywny wie sporo o naszych graczach.
    No i dostępność transmisji – darmowa , albo możesz wpłacić 5 ,10 zł. Tak bym sobie życzył u nas.
    Na drugą połowę pewnie zmienimy skład ale Widzew też.
    Co to za dwaj testowani u nas ?

3. Druga połowa słabsza z naszej strony, nie funkcjonowała druga linia, atak nie miał piłki.
    Amyeaw przyszedł do Widzewa z MKS ? No i nas załatwił . Nasz 3ci bramkarz może i mógł lepiej się zachować przy 2giej bramce. W końcówce o dziwo żeśmy się ocknęli. Słoma miał sam na sam i nie strzelił. A akcja bramkowa i podcinka (czyja , zawodnik testowany?) super. . Zasłużylismy w całości na tę bramkę a gdyby nie Słoma mógły być remis.
    Nasz trener po meczu mówił, ze testował głównie obronę (ZNOWU ?), więc zadowolony z pierwszej połowy.
    Ja jestem usatysfakcjonowany z całosci meczu i że w końcówce zagraliśmy dwie bardzo dobre akcje.

4. Dobry mecz. Nie widać było dużej różnicy pomiędzy drużynami, pomimo że dzielą je dwie klasy rozgrywkowe. Nasi rywale w walce o awans Świt i Legionovia zremisowały u siebie po 2:2 z 2-go ligowcami (Wigry i Znicz), a Pogoń również na swoim boisku przegrała 1:4 z pierwszoligowcem Stomilem. Przegrana Polonii 1:2 z Widzewem musi być postrzegana jako pozytyw.