Szymczak trenuje z Bronią Radom

Po odejściu Mariusza Wierzbowskiego udało nam się dostrzec do kolejnej nowinki transferowej. Środkowy pomocnik Polonii Marcin Szymczak trenuje z Bronią Radom.

Marcin Szymczak

Szymczak przyszedł do Polonii z Soły Oświęcim. Dla „Czarnych Koszul” rozegrał 24 mecze. Broń Radom zajmuje 15 miejsce w tabeli III ligi.

Warto dodać jako ciekawostkę, że do Radomia, po 2,5 roku treningów w akademii MKS-u Polonii Warszawa, wrócił zawodnik rocznika 2004, Bartłomiej Piotrowski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Szymczak trenuje z Bronią Radom

  1. Widać z tego, że szykują się porządne wzmocnienia. Wierzbowski, a zwłaszcza Szymczak byli, jak na naszą ligę, solidnymi zmiennikami, w dodatku zapewne z najniższymi kontraktami poza młodzieżą. Nasza kadra jakościowo prezentowała się na jesieni nieźle, ale ilościowo już nie za bardzo. Przy kartkach i urazach krótka ławka okazywała się problemem (jak np. z Huraganem). Rezygnacja z rezerwowych oznacza moim zdaniem ściągnięcie nowych, zdecydowanie lepszych na ich miejsce. Ściąganie nowych na podobnym poziomie nie miałoby sensu.

Dodaj komentarz