Zaskakujący gość na pierwszym treningu w 2021 r.

Dziś poloniści spotkali się po raz pierwszy. Z ekipą trenera Wojciecha Szymanka trenował Daniel Gołębiewski, który ostatni raz w czarnym trykocie zagrał w sezonie 2016/17, gdy Polonia spadała z II ligi.

Daniel Gołębiewski

Później „Dyzio” grał dla Widzewa Łódź, Kotwicy Kołobrzeg, Legionovii Legionowo i Żbika Nasielsk. W tym ostatnim rozpoczął nawet pracę szkoleniowca drużyny… pań.

Dość zasadne może być zatem pytanie odnośnie roli Gołębiewskiego. Czy powróciłby do Polonii jako napastnik, czy przyszedłby jako wzmocnienie sztabu szkoleniowego? A może wzorem Marcina Żewłakowa pojawił się w celu rekreacyjnego potrenowania na „starych śmieciach”?

Nic bardziej mylnego… „Dyzio” rozpoczął dziś staż do kursu UEFA A. Życzymy powodzenia!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Zaskakujący gość na pierwszym treningu w 2021 r.

 1. Oby Dyzio zostal dobrym trenerem-powodzenia.
  A nam potrzeba dobrego testowania i w dwojce i jedynce zeby nicht z zawodnikow chcacych sie sprawdzic nie mogl powiedziec ze do Poloni to tylko po ukladach mozna sie dostac .
  Jak bedzie zdrowa sportowa rywalizacja i zawodnicy dobrani po uczciwej rywalizacji to o wyniki bedzie latwiej a i na pszyszlosc otwozy sie droga do uzdolnionych nie majacych dobrych kontaktow zawodnikow z Mazowsza ale i nie tylko.

 2. No to zaczynamy nowy rok ! Piłkarze wrócili, mam nadzieję że zdrowi, pełni optymizmu i … nadwagi. Będzie co robić na siłowni i na bieżni.
  Szkoda , że powrót Dyzia był nieudany, po prostu kończył się jako dobry piłkarz.
  Może jako trener ? Zobaczymy.
  Czy w III lidze to jest jakieś okno transferowe ?
  Planujemy jakieś ruchy ? Macie przecieki ?

Dodaj komentarz