Wesołowski jeszcze raz zagra z juniorami MKS-u, tym razem z U-19

Rezerwy Polonii w ostatnią niedzielę zagrały z rocznikiem U-17 akademii MKS-u Polonia Warszawa. Spotkanie skończyło się wygraną Polonii II 4:0. Jutro dojdzie do rewanżu. W związku z rozegraniem małej ilości minut przez zawodników II zespołu w sparingu z juniorami (zeszło dużo zawodników pierwszego zespołu) nowy trener rezerw „Czarnych Koszul” Maciej Wesołowski zdecydował się na rozegranie kolejnego meczu z adeptami akademii MKS-u.

Radosław Borowski, Ruslan Koshil

Tym razem Polonia II stanie naprzeciw Polonii U-19 trenera Mateusza Dudka. Tym samym zawodnicy z roczników 2002 i 2003 będą mogli tak jak poprzednio rocznik 2004, zaprezentować się przedstawicielom Polonii SA na tle zespołu rezerw.

Rocznik 2002 w czerwcu kończy wiek juniora, natomiast rocznik 2003 w następnym sezonie będzie w klasie maturalnej w LXII Liceum Mistrzostwa Sportowego przy Konwiktorskiej 5/7.

Początek spotkania w piątek, 11 grudnia 2020 r. o godz. 16:00.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz