Mazurek i Szczepłek o wyjątkowości kibiców Polonii

Na antenie radiowej „Dwójki” redaktor Robert Mazurek rozmawiał ze Stefanem Szczepłkiem. W trakcie audycji pojawił się motyw „Czarnych Koszul”. Obaj panowie wspominają o fanach klubu i jego wyjątkowości.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Mazurek i Szczepłek o wyjątkowości kibiców Polonii

  1. Architekt Wojciech Zabłocki przygotował koncepcję Warszawa – Olimpiada 2012, gdzie główną arena miął być zmodernizowany stadion X-lecia (co było genialnym pomysłem, bo po praskiej stronie powstałby zespół obiektów sportowych przy zachowaniu charakteru prawego brzegi Wisły itd). Nigdy nie powstanie, nigdy w Warszawie nie będzie Igrzysk.

   Nad Skra krążą sępy, wiec Polonia mogłaby mieć stadion lekkoatletyczny, jedyny zmodernizowany w Warszawie, wrócić do stanu pierwotnego, tradycji miejsca a przede wszystkim dać kolejne funkcje, dzięki którym przy K^6 byłoby ŻYCIE SIEDEM DNI W TYGODNIU.

   W przypadku przebudowy boisko można poszerzyć, co za problem? Lekkoatletyka to kultura, dlaczego ma jej nie być przy K6?

 1. Nie wykluczam tego, że masz rację. Twoje argumenty brzmią sensownie.
  Możliwe, że jestem w tej kwestii ignorantem.
  Ale po prostu nie przypominam sobie żadnych zawodów lekkoatletycznych na K6, a dodatkowo jak pamiętam czasy bieżni to sporo było głosów, że wąskie boisko, że na takim łatwiej się bronić, że tracimy częściowo atut.

Dodaj komentarz