Wilk narzeka na podejście byłych właścicieli Polonii

Na portalu „Weszło!” pojawił się wywiad z Cezarym Wilkiem, wychowankiem Polonii, który ze względu na poważną kontuzję kolan musiał przedwcześnie zakończyć karierę w Realu Saragossa.

Wilk ustosunkował się do pamiętnych słów Jana Ranieckiego, który gdy pomocnik wybrał ofertę Korony Kielce stwierdził, że w Warszawie to takich Wilków mamy na pęczki. Były podopieczny Michała Libicha ma za złe, że te słowa padły, bo były nieprawdziwe.

Prezesi zarządzający Polonią mieli chyba jakiś model nieprzyjemnego dziękowania młodym piłkarzom. Oglądałem świetny wywiad z braćmi Żewłakow u Tomka Smokowskiego, gdzie okazało się, że oni też usłyszeli podobne słowa, proponowali im nawet inny zawód, a to przecież byli genialni zawodnicy w skali Polski. W każdym razie ich ta wypowiedź bardzo zmotywowała i podobnie było w moim wypadku. Swoje możliwości – a naprawdę nie uważam się za przesadnie utalentowanego zawodnika – wykorzystałem maksymalnie – powiedział Weszło! Wilk.

Całą rozmowę znajdziecie tutaj.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz