Koronawirus w Polonii, mecz z Sokołem przełożony

Niestety jutrzejszy mecz Polonii z Sokołem Aleksandrów Łódzki nie odbędzie się. U dwóch zawodników naszej drużyny został wykryty COVID-19. Jak informuje klub, obydwaj piłkarze czują się dobrze i zostali już odizolowani. Nowy termin spotkania poznamy w przyszłym tygodniu.

Patryk Paczuk

25 thoughts on “Koronawirus w Polonii, mecz z Sokołem przełożony

1. Zdrowie najważniejsze , ale testy nie zawsze są miarodajne. Przy identycznych objawach moja żona pozytywny a ja negatywny.
    Oby nie rozprzestrzeniło się dranstwo dalej.
    Szkoda, zwłaszcza iż potem nie wiadomo co będzie dalej.

1. Dawno się tak nie wk*******

Z niczego im wpadły 3 punkty
      Podobnie z Huraganem. Karny w 90 minucie- nie strzelili? To dostali jeszcze jednego

1. Oglądałem ten mecz i tylko człowiek się zdenerwował. Świt nic wielkiego nie grał, ale w 82 min. strzelili po wolnym i babolu bramkarza. Potem rzut rożny i 2:1.

2. To nie przypadek …. k@&$#!!!! 🙂 🙂 🙂

Przypominają swojego sąsiada Legionovię, która dwa lata temu też dziwnie „wygrywała” mecz za meczem, a potem w II lidze okazała się pachołkiem do kopania po zadku.
      Jaki ma to związek z naszym odwołanym przeciwnikiem ? Ano taki, że jedni drugich warci.

3. Dawno się tak nie wk*******

4. Ja bym jednak nie sugerował, że nie wygrywają czysto. Sędzia im nie pomógł, ale mają jakiegoś farta. Trochę jak my w sezonie 2015/2016.

5. Dodam jeszcze, że w ostatniej akcji 1 połowy obrońca Świtu wybił piłkę z linii bramkowej, byłoby 2:0

2. Nie wierzę w żadną uczciwość. Legionovia wygrała 15 razy z rzędu i awansowała. Widziałem na własne oczy jaką padakę odwalił nasz Zych w 70-tej minucie meczu Ursus – Legionovia. Przy 3-0 Zych sprzed pustej bramki wali piłką w kalafiory za stadionem. Za chwilę jest już 3-4 i awans Legionovii.
    W Przysusze z Oskarem się nie daliśmy. Tylko tyle w temacie uczciwości.

Nie to jednak jest ważne – zdrowia Panowie !!!!!

3. Dziwne trochę to zarażenie z naszej strony nawet nie wiadomo kto zarażony . Raczej skłaniałbym się do wybiegu by nie grać bez kibiców a i czarna koszula musi być zamknięta szkoda kasy i atmosfery . Nie oskarżam i chciałbym się mylić

1. Zdecydowanie, taktyka jest prosta, co 2 tygodnie koronawirus u nowego piłkarza i tak do końca listopada, żeby wszystkie mecze zaległe już zagrać na wiosnę przy K6 z kibicami, dobrze to pomyśleli w klubie… Chyba jednak trochę ich przeceniasz 🙂

2. Czytając takie brednie, myślę że jednak dostęp do Internetu powinien być jakoś limitowany. No ale niestety każdy może teraz złapać za klawiaturę i pisać głupoty 🙁

1. To nawet nie chodzi o RODO tylko o tajemnicę lekarską i nie powinno podawać się do publicznej wiadomości kto cierpi na jaką chorobę bo ktoś może sobie tego nie życzyć.
      Wiem który piłkarz jest zarażony (nie wiem kto jest drugim) ale nie powinno się podawać takich informacji

2. no dla mnie to też wynika z dobrego wychowania, ale rodo to jakoś formalnie sankcjonuje, dlatego się do tego odwołałem „)

4. Jaki jest dalszy plan działania ? Gdzie oficjalne info ? Gramy z GKS Wikielec 31.10 ?
    Ja uważam, że jeżeli reszta zawodników ma wynik ujemny (nie wnikam w jakość testu) to powinniśmy grać. Nie wiem którzy zawodnicy wypadli ale przeciwnik jest do ogrania a potem nie wiem kiedy zagramy przełożone mecze. Oczywiście nie znam wytycznych sanitarnych ale tak rozumuję.

1. Nie ma szans żeby ten mecz się odbył.

A dodając do tego jeszcze decyzje rządowe które pewnie zapadną wkrótce (całkowity lockdown) raczej powinniśmy się przyzwyczaić do myśli, że w tym roku meczu Polonii już nie zobaczymy bo mecze poza ligami centralnymi będą zakazane. A być może również mecze ligi centralnej.

5. Mecze do końca listopada muszą się odbyć i musimy awansować na 1sze miejsce. Może być tak, że np. w marcu będzie 3cia fala zachorowań (najgorsza) i zakończymy rozgrywki po rozegraniu 21 spotkań (jedna runda) . Tylko pierwszy zespół awansuje. A my jesteśmy na 3cim miejscu.
    Poza Sokołem trudny rywal to Znicz Biała Piska.