Polonia informuje o lockdownie trybun

Klub poinformował za pośrednictwem social mediów, że zgodnie z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów spotkania domowe „Czarnych Koszul” odbywać się będą bez udziału publiczności.

Łukasz Piątek

Oznacza to, że najbliższe domowe spotkania Polonii Warszawa rozegrane zostaną bez Kibiców Czarnych Koszul na stadionie. Będą mogły w nich wziąć udział wyłącznie osoby niezbędne do prawidłowej organizacji meczu. Klub może również zaprosić na trybuny nie więcej niż trzech dziennikarzy oraz trzech imiennie wskazanych oficjeli drużyny gości – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Zapowiedziano równocześnie transmisje spotkań Polonii w telewizji klubowej.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

15 thoughts on “Polonia informuje o lockdownie trybun

 1. Uważam,ze transmisje meczów domowych winny być darmowe, chociażby dla posiadaczy karnetów, zresztą dla pozostałych też cena mogłaby oscylowac w granicach 10 zł. Jeżeli obejrzy transmisje 1500 osób po 10 zł to już jest dobrze. Transmisje wyjazdowe to już decyzja klubu, do którego przyjeżdżamy.

  1. ja na ten przykład do tej pory zawsze wykupywałem jak była możliwość.
   Nie wiem na ile jestem reprezentatywny. Klub zapewne dysponuje statystykami. Moim zdaniem transmisje powinny być płatne, dla posiadaczy karnetów darmowe. Ewentualnie jakiś program lojalnościowy dający zniżkę, możliwość wygrania darmowej transmisji w konkursach na fanpage’u, etc.
   Nie dziadujmy, że wszystko ma być za darmochę, za 1zł itd

  2. Też uważam, że karnetowicze powinni mieć transmisje domowe za darmo – już raz zapłacili za ten produkt.

 2. Trzeba płacić po te 15 PLN za transmisję, żeby się Francuzowi rachunki zgadzały. Nitot to centuś a nie gość pokroju JW, wydaje tylko na to co musi. Tu uparł się , że kibice mają pokryć koszty meczów u siebie i trzeba mu w tym pomagać. Z resztą zaraz zrobi transmisję po 35 PLN dla „twardego” elektoratu 😉 jak mu wyjdzie, że jest taka grupa, która zapłaci i 35, a jest za mało takich co mieli płacić po 15 by zbilansować koszty. 😉 To jak: 1000 kibiców po 15 PLN czy 428 po 35? 😉

 3. Można też 200 osób po 75 PLN albo 100 osób po 150 PLN… 😉 (żarcik)

  Ps. Wiadomo, że jak rodzina miała wydać na 2-3 bilety na mecz to transmisję wykupi jedną. Będzie zawsze mniej wykupionych transmisji niż by było sprzedanych biletów. Także z punktu widzenia wpływów cena transmisji powinna być wyższa…

 4. Nie zgadzam siez Wami .
  Kupiłem karnet (zawarłem z Klubem umowę) i mam prawo oglądać wszystkie mecze domowe Polonii. Jeżeli nie mogę z jakiś względów być na stadionie to powinienem mieć prawo obejrzeć za darmo mecz domowy w transmisji.
  Mecze wyjazdowe – inna bajka. Ale skoro jak pisze Aspolonia21
  aspolonia21 pisze:
  17 października 2020 o 00:03

  Wyjazdowe mecze płatne raczej nie będą wykupowane. Oprócz Polonii w 3 lidze pozostałe kluby swoje domowe mecze transmitują za darmo na you tubie. Transmisje na stronie Gol! Wyniki na żywo z polskich boisk.

  Sam sprawdzę czy to działa .

  1. z kim się nie zgadzasz?

   Utnapisztim pisze:
   17 października 2020 o 00:48
   …Moim zdaniem transmisje powinny być płatne, dla posiadaczy karnetów darmowe. …
   muchomor pisze:
   17 października 2020 o 01:18
   Też uważam, że karnetowicze powinni mieć transmisje domowe za darmo – już raz zapłacili za ten produkt.

Dodaj komentarz